Katalog roślin. Drzewa, krzewy, byliny polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich

encyklopedie, słowniki
2011-01-01
katalog roślin rośliny ozdobne drzewa krzewy byliny róże pnącza projektowanie zieleni

Okładka książki Drzewa i krzewy liściaste. Katalog Łazucka-Cegłowska Katarzyna, Maciej Mynett
0,0
Drzewa i krzew... Łazucka-Cegłowska K...
Okładka książki Piękny trawnik Maciej Mynett, Maria Prończuk
0,0
Piękny trawnik Maciej Mynett, Mari...

Super, ale mogłoby być jeszcze lepiej. Np. przy każdej roślinie orientacyjna wysokość, szerokość, warunki uprawy. Czasem to jest w opisie rośliny, a czasem nie. Tak czy siak nieodłączna książka do projektowania swojego ogrodu.

Bardzo przydatny w pracy Architekta Krajobrazu. Polecam

To najlepszy katalog roślin dostępny na rynku. Jest bardzo pomocny przy projektowaniu ogrodów. Posiada najistotniejsze właściwości roślin. Obszerny materiał zgromadzono w jasny, przejrzysty i czytelny sposób. Polecam wszystkim studentom i architektom krajobrazu.

Katalog pomógł mi w wielu sytuacjach, przy projektowaniu ogrodów, nie tylko na studiach. Polecam ;)

Nie wyobrażam sobie tygodnia bez zajrzenia do tej książki, praktycznie zawsze jest gdzieś pod ręką i śni mi się po nocach :)
Najlepsze kompendium wiedzy o gatunkach i odmianach.

• Architektura krajobrazu
  • Rośliny