Okładka książki Katalog roślin. Drzewa, krzewy, byliny polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich
Jacek MarcinkowskiSzczepan Marczyński Wydawnictwo: Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.
2011-01-01
2011-01-01
katalog roślin rośliny ozdobne drzewa krzewy byliny róże pnącza projektowanie zieleni

Okładka książki Drzewa i krzewy liściaste. Katalog Łazucka-Cegłowska Katarzyna, Maciej Mynett
Ocena 0,0
Drzewa i krzew... Łazucka-Cegłowska K...
Okładka książki Piękny trawnik Maciej Mynett, Maria Prończuk
Ocena 0,0
Piękny trawnik Maciej Mynett, Mari...

Rewelacyjny katalog roślin, są tu wszystkie potrzebne informacje dotyczące wzrostu, ochrony itp., bardzo pomaga w zakupie nowych okazów, wiem już dlaczego niektóre rośliny nie chcą u mnie rosnąć albo giną po zimie. Polecam, są już nowsze wydania zawierające nowe rośliny

Super, ale mogłoby być jeszcze lepiej. Np. przy każdej roślinie orientacyjna wysokość, szerokość, warunki uprawy. Czasem to jest w opisie rośliny, a czasem nie. Tak czy siak nieodłączna książka do projektowania swojego ogrodu.

Bardzo przydatny w pracy Architekta Krajobrazu. Polecam

Bardzo przydatny w pracy Architekta Krajobrazu. Polecam

To najlepszy katalog roślin dostępny na rynku. Jest bardzo pomocny przy projektowaniu ogrodów. Posiada najistotniejsze właściwości roślin. Obszerny materiał zgromadzono w jasny, przejrzysty i czytelny sposób. Polecam wszystkim studentom i architektom krajobrazu.

Katalog pomógł mi w wielu sytuacjach, przy projektowaniu ogrodów, nie tylko na studiach. Polecam ;)

Nie wyobrażam sobie tygodnia bez zajrzenia do tej książki, praktycznie zawsze jest gdzieś pod ręką i śni mi się po nocach :)
Najlepsze kompendium wiedzy o gatunkach i odmianach.

Najlepsze kompendium wiedzy o gatunkach i odmianach.