Blisko,coraz bliżej tom 4

Okładka książki Blisko,coraz bliżej tom 4
Albin Siekierski Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Cykl: Blisko, coraz bliżej (tom 4) powieść historyczna
powieść historyczna
Blisko, coraz bliżej (tom 4)
Krajowa Agencja Wydawnicza
1987-01-01
1987-01-01

Ostatnia część podróży przez losy rodziny Pasterników.

Rzecz powstała na kanwie scenariusza do serialu - wobec czego trudno było się ustrzec delikatnych niedociągnięć. Na pochwałę zasługuje jednak obraz Śląska i ówczesnych problemów tego regionu, zarysowanych barwnie i z wiernym odzwierciedleniem. Dialogi dobre trafne do samego końca.

Polecam!

• Przeczytane w ubiegłym wieku