Księga 1000 ciekawostek

Okładka książki Księga 1000 ciekawostek autora Nikolaus Lenz, 8311092214
Okładka książki Księga 1000 ciekawostek
Nikolaus Lenz Wydawnictwo: Bellona hobby
363 str. 6 godz. 3 min.
Kategoria:
hobby
Format:
papier
Tytuł oryginału:
Das Buch der 1000 Quizfragen
Data wydania:
2001-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2001-01-01
Liczba stron:
363
Czas czytania
6 godz. 3 min.
Język:
polski
ISBN:
8311092214
Tłumacz:
Jerzy Raszkowski
Średnia ocen

7,0 7,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Księga 1000 ciekawostek w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Księga 1000 ciekawostek

Średnia ocen
7,0 / 10
1 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Księga 1000 ciekawostek

Sortuj:
avatar
96
38

Na półkach:

Jeżeli chcesz trochę poszerzyć swoją wiedzę ogólną, to ta i jej podobne książki nadają się do tego idealnie.

Zawiera wiele ciekawostek podanych w krótkiej i przystępnej formie. Bez zbędnego rozwodzenia się w stylu artykułów na "Wikipedii".
Zawsze coś w głowie zostanie ;)
Można też sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę.

Jeżeli chcesz trochę poszerzyć swoją wiedzę ogólną, to ta i jej podobne książki nadają się do tego idealnie.

Zawiera wiele ciekawostek podanych w krótkiej i przystępnej formie. Bez zbędnego rozwodzenia się w stylu artykułów na "Wikipedii".
Zawsze coś w głowie zostanie ;)
Można też sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

6 użytkowników ma tytuł Księga 1000 ciekawostek na półkach głównych
  • 4
  • 2

Tagi i tematy do książki Księga 1000 ciekawostek

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Księga 1000 ciekawostek

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Księga 1000 ciekawostek