Ludzie Wielkiej Nocy

ludzie wielkiej nocy wspólnota chrześcijaństwo luis antonio gokim tagle
religia
Marek Chojnacki
ludzie wielkiej nocy wspólnota chrześcijaństwo luis antonio gokim tagle

Opis sensu wiary we Wspólnocie, która w naszej codzienności odgrywa ogromną rolę.
Jedność, dobro, miłosierdzie to niektóre cechy które budujemy i okazujemy wzajemnie w relacjach międzyludzkich wsparci Duchem Świętym.
Wizja Wiary widziana przez Kardynała w oparciu o fragmenty nauczania Chrystusa z Pisma Świetego i własne doświadczenia Kardynała - polecam zdecydowanie!

Bardzo ciekawa książka, nie tylko do przeczytania przed Wielkanocą.
Autorem jest filipiński kardynał, Luis Antonio Gokim Tagle.
W książce kardynał wskazuje na potrzebę wspólnoty w Kościele. Ciekawymi wskazówkami są własne doświadczenia z życia Autora. Ludzie powinni uwierzyć w Ducha Św., niektórzy nie chcą wierzyć, inni wierzą tylko w Ojca i Syna, a w Ducha już nie. Jest to...

• Duchowość
  • 2016