Pomocnik historyczny nr 3/2013; Historia Żydów Polskich

Redakcja tygodnika Polityka Wydawnictwo: Polityka Seria: Pomocnik historyczny Polityki czasopisma
Polityka
Żydzi polscy Polin holocaust
czasopisma
Pomocnik historyczny Polityki
Żydzi polscy Polin holocaust

polecam. Spojrzenie na braci starszych w wierze czysto zdrowe bez uprzedzeń. Zresztą to POLITYKA, wyższy poziom czytania

Ciekawa pozycja o historii Żydów w Polsce. Nigdy nie będę w stanie zrozumieć, dlaczego w Polsce się ich nadal nienawidzi. Przecież ich jest mniej w Polsce. Niewiem, co o tym myśleć?

Trochę nierówny (szczególnie w części dotyczącej Holokaustu), ale generalnie jest ok. Można się sporo ciekawego dowiedzieć.

• Gazetnik
  • 2013