Okładka książki Miotła i krzyż. Kultura sprzątania w dawnej Holandii, albo historia pewnej obsesji.
Piotr Oczko Wydawnictwo: Collegium Columbinum publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Collegium Columbinum
2013-01-01
2013-01-01
Holandia Niderlandy czystość kultura niderlandzka

Okładka książki Znak nr 787 / 2020 Katarzyna Bik, Wojciech Bonowicz, Janusz Czapiński, Jacek Dehnel, Olga Drenda, Olga Gitkiewicz, Pierre Hadot, Piotr Kosiewski, Dominika Kozłowska, Piotr Oczko, Piotr Oleksy, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Timothy Snyder, Filip Springer, Agnieszka Wolny-Hamkało, Krzysztof Wołodźko, Bartosz Wróblewski
Ocena 7,0
Znak nr 787 / ... Katarzyna Bik, Wojc...
Okładka książki Znak nr 785 / 2020 Tomasz Bocheński, Wojciech Bonowicz, Olga Gitkiewicz, Stephen Greenblatt, Joanna Guszta, Wiesław Myśliwski, Stanisław Obirek, Piotr Oczko, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Maciej Robert, Filip Springer, Małgorzata Szczurek, Marcin Wilk
Ocena 8,0
Znak nr 785 / ... Tomasz Bocheński, W...
Okładka książki Znak nr 764 Wojciech Bonowicz, Halina Bortnowska, Tomasz Cyz, Roberto Esposito, Julia Fiedorczuk, Weronika Gogola, Jürgen Habermas, Marta Kijewska-Trembecka, Dominika Kozłowska, Marek Krajewski, Angelika Kuźniak, Joanna Mueller, Piotr Oczko, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak
Ocena 5,0
Znak nr 764 Wojciech Bonowicz, ...