rozwiń zwiń

Mediorama
2012-08-01
2012-08-01
Nowa Zelandia podróże

Okładka książki Pojechane podróże. Szalone wyprawy Trzech Żywiołów Dominik Bac, Claudia Cardenas, Ryszard Czajkowski, Anna Czerwińska, Piotr Ganczarski, Katarzyna Gembalik, Mikołaj Golachowski, Tomasz Grzywaczewski, Mikołaj Książek, Jarosław Kuźniar, Robert "Robb" Maciąg, Andrzej Mazurkiewicz, Katarzyna Mazurkiewicz, Marcin Obałek, Marta Owczarek, Bartek Skowroński, Jacek Szymczak, Jarek Sępek, Marek Tomalik, Piotr Trybalski, Arek Ziemba
Ocena 6,7
Pojechane podr... Dominik Bac, Claudi...

Okładka książki Nowa Zelandia daleka i bliska Bogusław Matuszkiewicz, Bogusław Nowak
Ocena 6,8
Nowa Zelandia ... Bogusław Matuszkiew...

Jedna z lepszych podróżniczych książek jakie powstały. Prócz tekstu - mnóstwo zdjęć, filmy i animacje. Książkę czytałem na iPadzie.

Dodaj cytat z książki Kiwi. Zupełnie Nowa Zelandia