Drugi przekręt Natalii

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
powieść polska
Natalii 5 (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
powieść polska

Dzieje się!! Warto mieć na półce i sięgać jak po lekarstwo na zły humor. Działa a brak skutków ubocznych!!

Trochę drażnią te kłótnie, akcja podobna do tomu pierwszego, ale mimo to fajna lekturka.

2016

Bardzo dobra kontynuacja przygód pięciu sióstr o tym samym imieniu Natalia. Jest to komedia kryminalna czyli powinna zawierać w sobie intrygę do rozwiązania i humor. Ta książka posiada jedno i drugie. Daje ogromną przyjemność z czytania i rozrywkę. Polubiłam bardzo bohaterów mimo że są przerysowani (to jedna z cech komedii kryminalnych) i atmosferę powieści. Dialogi są...

Drugi tom to chaos w czystej postaci. Natalie i ich perypetie to coś doskonałego. Od razu chwytam za kolejną część.

Bardzo szybko się czyta i jest z czego się zaśmiać :D

Druga cześć jest świetna gdy po pierwszej przywykniemy do stylu bycia sióstr i do ich sposobów rozwiązywania problemów, można przepaść w historii o brylantach których przecież oficjalnie nie ma 🙂 wspaniałe dialogi kłótni sióstr i uzgadniania danej wersji dla mężczyzn:) a i mężczyzn w tej części przybyło. Biedni panowie muszą uważać na każde słowo i bacznie obserwować swoje...

Natalii nie sposób nie polubić.

2057

Całkiem zgrabnie napisany kryminał, czyta się lekko, szybko i przyjemnie.

Drugą część o Nataliach przeczytałam ekspresowo, myślałam, ze nic mnie juz nie zaskoczy jezeli chodzi o siostry Sucharskie, ale nie zawiodłam się, dały rade.

Świetna na doła. Czyta się lekko i przyjemnie. Irytowała mnie tylko postać najmłodszej z sióstr, ale widać taki był zamysł autorki. W każdym razie szczerze polecam!!@

Dyskusje

2 249