Drugi przekręt Natalii

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
powieść polska
Natalii 5 (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
powieść polska

Drugi tom to chaos w czystej postaci. Natalie i ich perypetie to coś doskonałego. Od razu chwytam za kolejną część.

Bardzo szybko się czyta i jest z czego się zaśmiać :D

Druga cześć jest świetna gdy po pierwszej przywykniemy do stylu bycia sióstr i do ich sposobów rozwiązywania problemów, można przepaść w historii o brylantach których przecież oficjalnie nie ma 🙂 wspaniałe dialogi kłótni sióstr i uzgadniania danej wersji dla mężczyzn:) a i mężczyzn w tej części przybyło. Biedni panowie muszą uważać na każde słowo i bacznie obserwować swoje...

Natalii nie sposób nie polubić.

2030

Całkiem zgrabnie napisany kryminał, czyta się lekko, szybko i przyjemnie.

Drugą część o Nataliach przeczytałam ekspresowo, myślałam, ze nic mnie juz nie zaskoczy jezeli chodzi o siostry Sucharskie, ale nie zawiodłam się, dały rade.

Świetna na doła. Czyta się lekko i przyjemnie. Irytowała mnie tylko postać najmłodszej z sióstr, ale widać taki był zamysł autorki. W każdym razie szczerze polecam!!@

Super książka.

Natalie znowu kręcą, ale ich perypetie to dobra odskocznia ze śmiechem wręcz do łez.
Tym razem Natalie dziedziczą kolejny spadek, a co za tym idzie kłopoty. Do akcji wkraczają nowi policjanci, z których jeden zdaje się utknąć na dłużej. Duża dawka humoru i znowu wciągająca historia sióstr Sucharskich.

Nie sądzę, bym kiedykolwiek jeszcze sięgnęła po książkę Olgi Rudnickiej. I to nie dlatego, że jej twórczość jest zła.. po prostu preferuję zdecydowanie ambitniejszy typ literatury.
Czytało się przyjemnie, szybko i momentami nawet zabawnie. "Drugi przekręt Natalii" to drugi tom przygód sióstr Sucharskich, które znowu zaczynają "kombinować".
Rozumiem fanów tej...

Dyskusje