Celebryci i śmierć

Okładka książki Celebryci i śmierć
J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 34) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
In Death | Oblicza śmierci (tom 34)
Celebrity in death
Prószyński i S-ka
2012-09-13
2012-09-13
Bogumiła Nawrot
detektyw morderstwo śledztwo

Okładka książki Fałszywa śmierć Mary Blayney, Patricia Gaffney, J.D. Robb, Ruth Ryan Langan
Ocena 7,2
Fałszywa śmierć Mary Blayney, Patri...
Okładka książki Śmierć w mroku Mary Blayney, Mary Kay McComas, J.D. Robb, Ruth Ryan Langan
Ocena 7,0
Śmierć w mroku Mary Blayney, Mary ...

Nie była taka zła, ale mnie osobiście denerwują wstawki z życia prywatnego głównych bohaterek, zwłaszcza ich idealnych związków... Ale to może dlatego ,że ja takiego nie mam...
Ale nie zachęciła mnie do czytania innych części, może jak przypadkowo na jakąś natrafię ,to przeczytam.

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

Całkiem niezła.

Nie wiem czy już mi się ten cykl znudził, czy to jest słabsza część. Ciągnęło mi się straaaaasznie.

w tej książce fikcja filmowa miesza sie z rzeczywistością, jak każda książka jest nieprzewidywalna, czytając ciężko się domyślić na początku kto popełnił zbrodnie którą raz dwa rozwiązuje Eve Dallas

Ta książka nie miała ani dobrej akcji, ani nie wzbudzała emocji. Może jestem po prostu znudzona serią, ale byłam bardzo rozczarowana.

Zdecydowana dziesiątka ;D
Książkę czyta się jednym tchem - z resztą jak wszystkie z tej serii.
Polecam :)

Zdecydowana dziesiątka ;D
Książkę czyta się jednym tchem - z resztą jak wszystkie z tej serii.
Polecam :)

Uwielbiam czytać jak Eve mączy się oglądając samą siebie^^

Uwielbiam czytać jak Eve mączy się oglądając samą siebie^^

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Lubię Norę za to, że przy jej ksiązkach można oderwać myśli od codzienności :) Niewymagająca, ale dobrze napisana książka i Eve i Delii.

Dodaj cytat z książki Celebryci i śmierć