Celebryci i śmierć

J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 34) kryminał, sensacja, thriller
Celebrity in death
Bogumiła Nawrot
Prószyński i S-ka
detektyw morderstwo śledztwo
Celebrity in death
In Death | Oblicza śmierci (tom 34)
kryminał, sensacja, thriller
Bogumiła Nawrot
detektyw morderstwo śledztwo

Nie była taka zła, ale mnie osobiście denerwują wstawki z życia prywatnego głównych bohaterek, zwłaszcza ich idealnych związków... Ale to może dlatego ,że ja takiego nie mam...
Ale nie zachęciła mnie do czytania innych części, może jak przypadkowo na jakąś natrafię ,to przeczytam.

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Uwielbiam czytać jak Eve mączy się oglądając samą siebie^^

Nie wiem czy już mi się ten cykl znudził, czy to jest słabsza część. Ciągnęło mi się straaaaasznie.

Zdecydowana dziesiątka ;D
Książkę czyta się jednym tchem - z resztą jak wszystkie z tej serii.
Polecam :)

Ta książka nie miała ani dobrej akcji, ani nie wzbudzała emocji. Może jestem po prostu znudzona serią, ale byłam bardzo rozczarowana.

w tej książce fikcja filmowa miesza sie z rzeczywistością, jak każda książka jest nieprzewidywalna, czytając ciężko się domyślić na początku kto popełnił zbrodnie którą raz dwa rozwiązuje Eve Dallas

Było mi trudno przebrnąć przez pierwsze kilkadziesiąt stron. Mnóstwo postaci, powtarzające się tendencyjne przesłuchania...ale później było o wiele lepiej. Warto sięgnąć po tę książkę ;)

Dyskusje

• Nora Roberts
  • Kryminał
  • In death
  • Z biblioteki
  • 2012

Dodaj cytat z książki Celebryci i śmierć