Jak naprawdę działają rynki

Okładka książki Jak naprawdę działają rynki
Jack D. Schwager Wydawnictwo: biznes, finanse
biznes, finanse
2014-01-01
2014-01-01

Książka podzielona jest na trzy części. Pierwsza część - rynki, stopa zwrotu i ryzyko. Część druga - fundusze hedgingowe jako forma inwestycji. Część trzecia - kwestie portfelowe. Uważam, że książka odpowiada na pytanie jak zbudować portfel inwestycji złożony z funduszy najlepiej hedgingowych niż jak działają rynki.

Dodaj cytat z książki Jak naprawdę działają rynki