Brugia: Kolebka kapitalizmu 1280-1390

James D. Murray Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Korzenie Europy historia
Bruges: Cradle of Capitalism, 1280-1390
Dorota Guzowska
Wydawnictwo Naukowe PWN
Brugia kapitalizm korzenie Europy Belgia Flandria Niderlandy historia Belgii historia gospodarki
Bruges: Cradle of Capitalism, 1280-1390
historia
Dorota Guzowska
Korzenie Europy

Okładka książki The Mathematics of Marriage. Dynamic Nonlinear Models John M. Gottman, James D. Murray, Catherine Swanson
0,0
The Mathematic... John M. Gottman, Ja...