Idealne rozwiązanie

Okładka książki Idealne rozwiązanie Dallas Schulze
Okładka książki Idealne rozwiązanie
Dallas Schulze Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Orchidea literatura obyczajowa, romans
Harlequin Orchidea
The Vow
Harlequin
2004-01-01
2004-01-01
8323820740
Natalia Kamińska-Matysiak
romans katastrofa

Przypomniałam sobie o autorce przy okazji recenzowania "Ślubnego kontraktu" i "Domku pod różą" i jakoś nabrałam ochoty na kolejną jej książkę.

"Idealne rozwiązanie" okazało się raczej rozczarowaniem - książka poprawna, z całkiem mocną i zaskakującą końcówką, ale zdecydowanie najmniej interesująca z 3, które przeczytałam.

Być może nieszczęśliwie dla Autorki, jej książkę czytałam niemal bezpośrednio po fenomenalnej powieści Magdaleny Witkiewicz "Po prostu bądź" i powiem tak, jeśli ktoś szuka podobnych wątków (małżeństwo z rozsądku, dla dobra dziecka, 2 przyjaciół i jedna kobieta),oczywiście może sięgnąć po "Idealne rozwiązanie", ale prawdziwie idealnym wyborem będzie tutaj fantastyczna i poruszająca książka Magdaleny Witkiewicz, którą przeczytałam jednym tchem i nie mogłam się od niej oderwać.

Przez książkę Dallas Schulze przebrnęłam, jednak nie była to już tak wielka przyjemność jak w przypadku "Po prostu bądź". Zresztą porównywanie ich jest chyba kompletnie nie na miejscu, bo dzieli je prawdziwa przepaść...

Podsumowując, jak na harlequina, książka jest naprawdę niezła, ale jak na Dallas Schulze, można było się spodziewać czegoś lepszego, stąd moja dosyć niska ocena...

Być może nieszczęśliwie dla Autorki, jej książkę...

• Harlequin
  • Romans
  • 2016
  • Chłop jak dąb!!!
  • Rok 2022

Dodaj cytat z książki Idealne rozwiązanie