Teoria wychowania w zarysie

Mieczysław Łobocki poradniki 362 str.
Impuls
poradniki

Impuls
poradniki

Porównaj ceny i

Książka potrzebna na studiach pedagogicznych, pokazuje jak wychowywać dzieci oczywiście z teorii. Przydała się podczas pisania pracy dyplomowej.

Każdy rodzic czuje się ekspertem od wychowania dzieci, ale niestety, to bardzo mylne spostrzeżenie.Pan Łobocki stara się ukazać mnogość teorii wychowania i jej uwarunkowań. Książka dla każdego - uświadamia, jak ważnym zadaniem dorosłych jest wychowanie potomstwa.
Ku refleksji i nie tylko

Zgodzę się z tym co już ktoś napisał. Nie należy zaliczać tego do poradników lecz do podręczników akademickich.
Przydatna dla studentów pedagogiki i specjalizacji nauczycielskich.

Raczej nie zaliczyłabym tej książki do kategorii poradników, jest to książka akademicka - co jednak nie zmienia faktu, że warto przeczytać. Łobocki ma to do siebie, że jako jeden z niewielu autorów takich akademickich publikacji, pisze językiem prostym i zrozumiałym. Studentkom pedagogiki oraz pedagogom zdecydowanie polecam.

Również bardzo fajny autor. Wszystko ciekawie przedstawione i dosyć zrozumiałe.

• Pedagogika
  • Studia
  • Studia
  • Z biblioteki
  • 2006
  • Niedoczytane
  • Nie w całości

Dodaj cytat z książki Teoria wychowania w zarysie