Teoria wychowania w zarysie

Okładka książki Teoria wychowania w zarysie
Mieczysław Łobocki Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls poradniki
poradniki
Oficyna Wydawnicza Impuls
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka t.II Barbara Harwas-Napierała, Janusz Trempała
Ocena 6,4
Psychologia ro... Barbara Harwas-Napi...
Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka t.III Barbara Harwas-Napierała, Janusz Trempała
Ocena 6,4
Psychologia ro... Barbara Harwas-Napi...
Okładka książki Psychologiczne portrety człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa Karolina Appelt, Mariola Bardziejewska, Anna Izabela Brzezińska, Magdalena Czub, Tomasz Czub, Szymon Hejmanowski, Joanna Janiszewska-Rain, Błażej Smykowski, Piotr Wiliński, Julita Wojciechowska, Beata Ziółkowska
Ocena 7,5
Psychologiczne... Karolina Appelt, Ma...

Książka potrzebna na studiach pedagogicznych, pokazuje jak wychowywać dzieci oczywiście z teorii. Przydała się podczas pisania pracy dyplomowej.

Każdy rodzic czuje się ekspertem od wychowania dzieci, ale niestety, to bardzo mylne spostrzeżenie.Pan Łobocki stara się ukazać mnogość teorii wychowania i jej uwarunkowań. Książka dla każdego - uświadamia, jak ważnym zadaniem dorosłych jest wychowanie potomstwa.
Ku refleksji i nie tylko

Ku refleksji i nie tylko

Zgodzę się z tym co już ktoś napisał. Nie należy zaliczać tego do poradników lecz do podręczników akademickich.
Przydatna dla studentów pedagogiki i specjalizacji nauczycielskich.

Przydatna dla studentów pedagogiki i specjalizacji nauczycielskich.

Raczej nie zaliczyłabym tej książki do kategorii poradników, jest to książka akademicka - co jednak nie zmienia faktu, że warto przeczytać. Łobocki ma to do siebie, że jako jeden z niewielu autorów takich akademickich publikacji, pisze językiem prostym i zrozumiałym. Studentkom pedagogiki oraz pedagogom zdecydowanie polecam.

Również bardzo fajny autor. Wszystko ciekawie przedstawione i dosyć zrozumiałe.

Również bardzo fajny autor. Wszystko ciekawie przedstawione i dosyć zrozumiałe.

Dodaj cytat z książki Teoria wychowania w zarysie