Moje indiańskie dzieciństwo

Okładka książki Moje indiańskie dzieciństwo
Charles Eastman Wydawnictwo: TIPI Cykl: Biblioteka "Tawacinu" (tom 34) biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biblioteka "Tawacinu" (tom 34)
Memories of an Indian Boyhood
Beata Skwarska
Indianie Dakota autobiografia Siuksowie Tawacin

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Autor posiada średni talent pisarski, ale warstwa faktograficzna jest niezwykle interesująca. Pozwala lepiej zrozumieć społeczeństwo zbieracko-łowieckie o innej niż nasza kulturze, duchowości, relacjach społecznych. Dała mi dużo do myślenia, do tego stopnia, że powołuję się na nią podczas prowadzenia psychoterapii pacjentów:)

Dodaj cytat z książki Moje indiańskie dzieciństwo