Play of Passion

Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Berkley Books
paranormal romance Changeling PsyNet zmiennoksztaltni romans fantastyka seks
Psi i Zmiennokształtni (tom 9)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
paranormal romance Changeling PsyNet zmiennoksztaltni romans fantastyka seks

Już po tych kilku tomach jestem trochę znudzona, ale tutaj "powiało" świeżością i powróciła ciekawość co się zdarzy dalej.

Przeczytałam i wszystko mi się podobało, uwielbiam takie ksiazki. Ona miała nabiał, on był seksowny i sensowny, było słodko, awanturniczo i zabawnie. Nic tylko się wybrać do lasu i poszukać sobie wilka, chodz teraz to chyba czas na grzyby. No ja idę , a wy czytajcie. pozdrawiam

Indygo i Drew – słodki romans silnych zmiennokształtnych wilków.

Indygo i Drew.
Zaskakująco czy przewidywalnie?
I jedno i drugie. Szalony Drew stara się na swój uroczy sposób zdobyć niedostępną panią porucznik. Dowiadujemy się, dużo o młodzieńczych latach tej dwójki. Jedyne to co raziło to przekonanie Indygo, że Drew jest mniej dominujący od niej tylko dlatego, że nie jest porucznikiem. Do końca w to nie uwierzyłam. Część ta pełna była...

Uwielbiam Drew i Indigo, długo czekałam na tą część. Co mi się podobało - nie było tu gwałtownego wybuchu uczuć, to dojrzewało stopniowo, wiarygodnie. Co mi nie do końca odpowiadało - to ta szamotanina Indigo, jej przekonanie, że związek z mniej dominującym partnerem musi oznaczać piekło. Trochę to było przerysowane.

Cieszę się, że autorka raz po raz wraca do...

W tej części zagłębiamy się w relacje pomiędzy Drew, a Indigo ze SnowDancer. Jednym słowem świetna, polecam.

Jedna z moich ulubionych części :)
Sporo się tu dzieje, ale na pierwszy plan wysuwa się romans Drewa i Indigo- który opisany jest rewelacyjnie. Ich związek ma wzloty i upadki, cały czas walczą między sobą o dominację. Oczywiście jak to jest w przypadku dominujących kobiet nie łatwo je zdobyć a co dopiero połączyć więzią wybranków- Drew, musi się nieźle namęczyć, aby...

Hmm Czy mi się wydaje, czy coraz bardziej autorka ostatnio zaczęła skupiać się na wątku zawierania więzi? W pierwszych tomach nie było to tak widoczne. Ale i tak rewelacja :)

• Fantastyka
  • Paranormal romance