Bestiariusz Stracharza

Joseph Delaney Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Kroniki Wardstone (tom -) fantastyka, fantasy, science fiction
Spook’s Bestiary
Paulina Braiter-Ziemkiewicz
Jaguar
stracharz fantasy bestiariusz
Spook’s Bestiary
Kroniki Wardstone (tom -)
fantastyka, fantasy, science fiction
Paulina Braiter-Ziemkiewicz
stracharz fantasy bestiariusz

Przepiękne wydania świetnej serii dla młodzieży, tej młodszej ;-)

Szczególnie Bestiariusz zasługuje na szczególną uwagę - jest cudnie wydany!

Napiszę tylko, że klimat jest świetny, narracja bardzo przystępna, a historia rozbudowana, pełna magii!

Czego chcieć więcej?

Polecam - idealna seria na prezent!

Jest to druga książka poświęcona magicznym stworom, jaką przeczytałem. I ta jest zdecydowanie lepsza! Nie zabrakło szkiców opisanych czarownic, demonów czy starych bogów. Sposoby walki z danymi stworami. Rożne ciekawostki. Bardzo pozytywnie odebrałem też dopiski/poprawki samego Gregory'ego jak i jego uczniów! Świetny pomysł, dodający tego klimatu jakbyśmy naprawdę czytali...

Ciekawa książka opisująca istoty z Mroku oraz sposoby w jaki sposób z takowymi walczyć. Polecam dla każdego potencjalnego stracharza.

W końcu wiem

Bardzo ciekawa gratka dla fana serii, która w zmyślny sposób została podpięta do fabuły głównej. Bardzo dużo nawiązań i notatek bohaterów opowieści. Książka jest świetnie zilustrowana, a merytoryka usystematyzowana. Nie jest warunkiem koniecznym, a dodatkiem, który ciekawi i cieszy oko.

Kompendium wiedzy na temat Mroku autorstwa John'a Gregory'ego. Ciekawy dodatek do Kronik Wardstone, aczkolwiek nie dowiadujemy się zbyt wiele ponad to co już w Kronikach było powiedziane, mimo to warto przeczytać, bo jest to dosyć przyjemna lekturka. Szczególnie muszę pochwalić wydanie - świetne. Gwiazdka za imitację notatnika stracharza (pożółkły papier, strony z...

Dobry dodatek do serii, może pomóc wielu czytelnikom sagi zrozumieć i wgłębić się w charakterystykę większości stworów i bytów występujących w książkach Delaneya. Rysunki, orginalna czcionka i wygląd stron książki zachęca do przeczytania notatek. Z czasem przeglądania nawet się nie obejrzysz, a skacząc od tematu do tematu, przeczytasz całą. Polecam serdecznie! ;3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobry dodatek do całej serii.

Bardzo dobra książka. Ciekawe opisy, ładne rysunki. Zabawne dopisy uczniów. Idealne dla fanów Kronik Wardston.

Genialny dodatek do Kronik Wardstone - przepięknie ilustrowany, stylizowany na pamiętnik z pogiętymi kartkami, z dopiskami na marginesach, z okładką, która nieustannie wzbudza mój zachwyt. Trudno mi się powstrzymać, żeby nie dotknąć go, ile razy przechodzę obok. ;-)

Dyskusje

• Chcę w prezencie