Powtórka z miłości

Catherine GeorgeBarbara McMahon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin na życzenie literatura obyczajowa, romans
Revision out of love
Halina Kilińska, Janusz Florkiewicz, Anna Bielska
Harlequin
zagadki tajemnice ślub oświadczyny związek ambicja uczucia szansa zaufanie miłość wygrana przeszłość
Revision out of love
literatura obyczajowa, romans
Halina Kilińska, Janusz Florkiewicz, Anna Bielska
Harlequin na życzenie

"Powtórka z miłości" to trzy historie par, które na pozór skończyły swoje związki, ale tak naprawdę nigdy nie zapomnieli o uczuciach jakie do siebie żywili. Jak mówi przysłowie "Stara miłość nie rdzewieje" i tu mammy na to żywy dowód.

"Wielka wygrana"
Heather Jackson, przed laty wzięła ślub na studiach. Jednak wypadek rodziców i inwalidztwo matki sprawiło, że wycofała się...

Lekka, przyjemna książka na ponure, zimowe wieczory. Polecam.

Trzy historie o związkach, które pozornie się zakończyły, ale po czasie uczucia i tak nie pozwoliły o sobie zapomnieć. Trzy kobiety i trzech mężczyzn, każdy z nich ma problemy, każde z nich musi rozliczyć się z przeszłością. Trzy historie, które mimo, że są inne łączy, to, że żadna z tych par nie przestała się kochać tylko uświadomili sobie, to po latach rozłąki.
Mi...

Wciągające- to na pewno. Mimo, iż to harlequin i z góry sytuacja jest przewidywalna to jednak okazuje się, że nie! Miła odskocznia od rzeczywistości.

Dobre i wciagajace opowiadanka o milosci. Taki maly relaks jak ktos jak ja czasem lubi odpoczac od kryminalow i innych takich .

trzy piękne powieści o miłości aż ciepło robi się na serduchu

Wszystkie trzy opowiadania fajne, ale najbardziej podobało mi się to drugie:)

Fajne krótkie opowiadania o romansach. Książka dobra na krótkie, zimowe wieczory z lampką wina lub kubkiem mleka z herbatnikami. Polecam z głębi serca. Mnie osobiście przypadła do gustu. Pomimo nawału pracy jaki mnie dopadł przeczytałam w dość krótkim czasie. Na prawdę dobra propozycja!

Lubię takie romansidła. Szczególnie podobała mi "Wielka wygrana" Barbary McMahon. :)

„W mojej głowie była pustka, ale serce o tobie nie zapomniało. Wystarczyło krótkie przypomnienie…”

Trzy historie o miłości w jednej książce.

Zbiór otwiera powieść pt.: „Wielka wygrana” Barbary McMahon. Autorka jest bardzo popularną pisarką książek gatunku romans w Stanach Zjednoczonych. Wydała ich już ponad sześćdziesiąt pięć, także jest to dosyć spora liczba.

Historia...

• Harlequin