Powtórka z miłości

Okładka książki Powtórka z miłości
Catherine GeorgeBarbara McMahon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin na życzenie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin na życzenie
Revision out of love
Harlequin
2011-01-01
2011-01-01
Halina Kilińska, Janusz Florkiewicz, Anna Bielska
zagadki tajemnice ślub oświadczyny związek ambicja uczucia szansa zaufanie miłość wygrana przeszłość

Okładka książki W rytmie flamenco Barbara McMahon, Kathryn Ross
Ocena 6,3
W rytmie flamenco Barbara McMahon, Ka...
Okładka książki Niewygodny testament Emma Darcy, Barbara McMahon, Margaret Way
Ocena 7,5
Niewygodny tes... Emma Darcy, Barbara...

"Powtórka z miłości" to trzy historie par, które na pozór skończyły swoje związki, ale tak naprawdę nigdy nie zapomnieli o uczuciach jakie do siebie żywili. Jak mówi przysłowie "Stara miłość nie rdzewieje" i tu mammy na to żywy dowód.

"Wielka wygrana"
Heather Jackson, przed laty wzięła ślub na studiach. Jednak wypadek rodziców i inwalidztwo matki sprawiło, że wycofała się...

Lekka, przyjemna książka na ponure, zimowe wieczory. Polecam.

Trzy historie o związkach, które pozornie się zakończyły, ale po czasie uczucia i tak nie pozwoliły o sobie zapomnieć. Trzy kobiety i trzech mężczyzn, każdy z nich ma problemy, każde z nich musi rozliczyć się z przeszłością. Trzy historie, które mimo, że są inne łączy, to, że żadna z tych par nie przestała się kochać tylko uświadomili sobie, to po latach rozłąki.
Mi...

Wciągające- to na pewno. Mimo, iż to harlequin i z góry sytuacja jest przewidywalna to jednak okazuje się, że nie! Miła odskocznia od rzeczywistości.

Dobre i wciagajace opowiadanka o milosci. Taki maly relaks jak ktos jak ja czasem lubi odpoczac od kryminalow i innych takich .

trzy piękne powieści o miłości aż ciepło robi się na serduchu

Wszystkie trzy opowiadania fajne, ale najbardziej podobało mi się to drugie:)

Fajne krótkie opowiadania o romansach. Książka dobra na krótkie, zimowe wieczory z lampką wina lub kubkiem mleka z herbatnikami. Polecam z głębi serca. Mnie osobiście przypadła do gustu. Pomimo nawału pracy jaki mnie dopadł przeczytałam w dość krótkim czasie. Na prawdę dobra propozycja!

Lubię takie romansidła. Szczególnie podobała mi "Wielka wygrana" Barbary McMahon. :)

„W mojej głowie była pustka, ale serce o tobie nie zapomniało. Wystarczyło krótkie przypomnienie…”

Trzy historie o miłości w jednej książce.

Zbiór otwiera powieść pt.: „Wielka wygrana” Barbary McMahon. Autorka jest bardzo popularną pisarką książek gatunku romans w Stanach Zjednoczonych. Wydała ich już ponad sześćdziesiąt pięć, także jest to dosyć spora liczba.

Historia...

• Harlequin