Taka karma czy głupie serce

Okładka książki Taka karma czy głupie serce Laura Norton
Okładka książki Taka karma czy głupie serce
Laura Norton Wydawnictwo: Czarna Owca literatura obyczajowa, romans
Ante todo, mucho karma
Czarna Owca
2017-04-26
2017-04-26
Maria Mróz
humor kobieta komedia literatura hiszpańska odmiana losu powieść obyczajowa relacje rodzinne spotkanie uczucie

W pogoni za marzeniami, miłością i... piórami!

Lekka pełna humoru opowieść. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało, jestem w szoku bo mimo 540 stron przeczytałam ją w dwa dni.

Zabawna i romantyczna opowieść o powracającej miłości ze szkolnych lat. Historia przedstawiona w barwny sposób, z pewną dawką humoru :D . Świetnie podnosi na duchu! :) Książka typowa dla bab, ale polecam każdemu :)

Ale ja się dobrze bawiłam czytając tę książkę !

Pełna humoru, barwna opowieść o Sarze, która nie wie co począć ze swoim życiem. Największe życiowe rozczarowanie pojawia się jednak, gdy dowiaduje się, że narzeczonym siostry jest jej miłość sprzed lat.

Lekko napisana powieść, którą czyta się przyjemnie, z dawką dobrego poczucia humoru. Polecam zwłaszcza w tym trudnym dla nas czasie. Rozrywka i łzy przez śmiech gwarantowane !

Ale ja się dobrze bawiłam czytając tę książkę !

Fajna, lekko się czyta, na rozluźnienie idealna:)

Fajna, lekko się czyta, na rozluźnienie idealna:)

Książkę czyta się z przyjemnością. Jest momentami bardzo zabawna więc śmiech gwarantowany. Na urlop świetne czytadło. Polecam gorąco! Miło spędziłam czas przy tej lekturze.

Skomplikowana osobowość głównej bohaterki , nie do końca jak na swój wiek dojrzałej i bardzo inteligentnej osoby dodaje jej w moim mniemaniu nieco wdzięku w połączeniu ze spontanicznością i latynoskim temperamentem oraz wrażliwością. W tle oczywiście ogromne zamieszanie i całkiem duża dawka humoru oraz nieprzewidziane zwroty akcji nie pozwalają się nudzić. Nie jest to pozycja dla poszukiwaczy ambitnej literatury którą trzeba się delektować ale całkiem duża dawka relaksu i dobrej zabawy, te książkę się po prostu czyta, ja podczas czytania tej powieści na pewno dobrze się bawiłam . Fajna odskocznia od szarości dnia codziennego i duża porcja humoru.

Najzabawniejsza książka jaką czytałam :) Nie ma tu przesady a jest świetna zabawa, roztrzepana Sara w roli głownej, jej niemniej zwariowana rodzina oraz wielka miłość :)
Napisana świetnym językiem, bardzo chciałabym przeczytać inne pozycje tej autorki.
Sami się przekonajcie bo warto!

Sami się przekonajcie bo warto!

Sara to trzydziestolatka, która w życiu zajmuje się czymś, co nie sprawia jej wcale przyjemności. Ma chłopaka, do którego jest bardzo… przyzwyczajona, życie zawodowe wiąże z byciem nauczycielką chemii. W jej głowie jednak nadal siedzą słowa licealnej miłości, Aarona, który przekonywał ją, że ma ona duszę artystki i powinna pójść w tym kierunku.
W pogoni za marzeniami postanawia zamieszkać w domu po zmarłej babci i utworzyć w nim swoją własną pracownię. Bardzo szybko jednak jej marzenia się komplikują, kiedy jej chłopak wyjeżdża do pracy, oddalonej o tysiące kilometrów, rodzice rozstają się i ojciec postanawia wprowadzić się do córki, a młodsza siostra bohaterki ogłasza wszystkim, że wychodzi za mąż.
„Taka karma czy głupie serce” to książka, która świetnie nadaje się do tego, by czytać ją na plaży lub w sytuacji, nie wymagającej od czytelnika zbyt dużego skupienia, bo sama lektura nie wymaga wysiłku intelektualnego. Bardzo cenię sobie abstrakcję w sztuce, muzyce i na ekranie, natomiast nie jestem zbyt dużą jej fanką w przypadku książek. I choć główna bohaterka momentami bardzo mnie denerwowała swoimi nieuzasadnionymi decyzjami to absurdalność fabuły potrafiła mnie rozbawić i wspominam tę książkę z nutą sympatii.
Dużym plusem jest dla mnie okładka, która jest po prostu przeurocza!

W pogoni za marzeniami...

Lekka, przyjemna, momentami zabawna lektura na niedzielne popołudnie.

Lekka, przyjemna, momentami zabawna lektura na niedzielne popołudnie.

Bardzo fajna książka , dobrze się czyta , nie raz się uśmiałam .Życie jest nieprzewidywalne i nieraz wydaje się Nam ,ze ciagle dostajemy w twarz tak jak Sara . Jednak zdarzają się momenty fantastyczne i warto je zapamiętać . Żyć chwilą i nie rozmyślać nad głupstwami i złośliwościami losu, isc do przodu.

• 2017
  • 2017