Trzy małe świnki i inne bajki

praca zbiorowa Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW Seria: Złota Encyklopedia Bajek literatura dziecięca
55 str. 55 min.
838516717X
Katarzyna Zawadzka
Złota Encyklopedia Bajek
bajki baśnie trzy małe świnki

Okładka książki Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach Paulina Daniluk, Grzegorz Kasdepke
Ocena 7,0
Kocha, lubi, s... Paulina Daniluk, Gr...
Okładka książki Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Stone, Connor White
Ocena 7,5
Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Sto...
Okładka książki Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,8
Sabotaż w punk... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mühle
Ocena 7,0
O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mü...
Okładka książki SOS PIES Kasia Antczak, Kasia Fryza
Ocena 9,0
SOS PIES Kasia Antczak, Kasi...
Okładka książki Zog Julia Donaldson, Axel Scheffler
Ocena 9,0
Zog Julia Donaldson, Ax...

Wspaniała literatura! Polecam dla dużych i małych! Piękne ilustracje.
Dzieci uwielbiają alonże.

Kilka znanych lub trochę mniej znanych baśni i bajek. Ładne, duże ilustracje. Trochę wspomnień z dzieciństwa.

Na półkach: , , , ,

Znana wszystkim historia trzech świnek przedstawiona została za pomocą obrazków przestrzennych. Coś nowego dla nas, pamiętam takie książki z dzieciństwa. Przystępny tekst dla młodszych dzieci.

Klasyka baśni dla dzieci w przepięknej szacie graficznej, czytam ją mając 7-8 lat, dobrze pamiętam i choć dziś jej nie posiadam dobrze pamiętam aż się łezka w oku kręci na wspomnienie. Polecam wszystkim dużym i małym w szczególności, bo to bajki o nie gasnacej sile, które zawsze się sprawdzą:-)

Książka 3D z rozkładanymi ilustracjami. Bardzo ładne rysunki, tekst też ładnie napisany. A rozkładane ilustracje przykuwają uwagę dziecka stąd książka się nie nudzi i można powracać do niej wiele wiele razy! My będziemy teraz polować na kota w butach z tej serii:)

Przepięknie ilustrowane i wydane, zabawne i porywające bajeczki, które są znane i bardzo lubiane przez wszystkich. Nie ma to jak klasyka - zawsze się sprawdzi.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Z dzieciństwa
  • Wspomnienia z dzieciństwa
  • Czytane wielokrotnie
  • Bajki

Dodaj cytat z książki Trzy małe świnki i inne bajki