Ptaki drapieżne i sowy. Wszystkie gatunki europejskie

Okładka książki Ptaki drapieżne i sowy. Wszystkie gatunki europejskie
Detlef Singer Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO Seria: Świat Przyrody flora i fauna
flora i fauna
1995-01-01
niemiecki
Grzegorz Jednoralski
ptaki ptaki drapieżne sowy

Rewelacyjny przewodnik kieszonkowy omawiający i ukazujący europejskie ptaki drapieżne i sowy. Na wewnętrznej stronie okładki i jej skrzydełkach pokazane zostały sylwetki w locie ptaków drapieżnych oraz rysunkowy przegląd sów. Każdy gatunek opisany i zilustrowany przynajmniej jednym zdjęciem. Każdy opis zawiera informacje o cechach typowych danego gatunku, jego wyglądzie i występowaniu, oraz wiadomości, które warto wiedzieć. Doskonałe kolorowe fotografie. Format przewodnika dostosowany do wycieczek terenowych. Znakomita propozycja dla każdego miłośnika ptaków i nie tylko.

Dodaj cytat z książki Ptaki drapieżne i sowy. Wszystkie gatunki europejskie