Ptaki Europy Środkowej

flora i fauna
978-83-258-0069-7
Leszek Karnas
ornitologia ptaki identyfikacja Polska Europa Europa Środkowa

Nie jestem zwolennikiem czytania od deski słowników, encyklopedii i leksykonów. Takie wbijanie w siebie informacji, w znaczącej większości zbędnych, które zostaną zapomniane zanim natrafi się okazja na ich wykorzystanie, jest dla mnie stratą czasu. Z tego powodu Ptaki Europy Środkowej leżały dość długo na półce lub w plecaku. Zaglądałem do nich tylko wtedy, gdy chciałem...

• Ptaki
  • Przyrodnicze