Okładka książki O mówiących winogronach, śmiejących się jabłkach i dzwoniących brzoskwiniach. Baśń węgierska
Jan Baranowicz Wydawnictwo: Śląsk Seria: Baśnie z różnych stron świata literatura dziecięca
16 str. 16 min.
literatura dziecięca
Baśnie z różnych stron świata
Śląsk
1985-01-01
1985-01-01
16 min.
baśnie z różnych stron świata bajka węgierska

więcej Więcej

Nie będę zagłębiać się w wartości, które niosą baśnie. Gdy byłam mała, po prostu lubiłam je czytać.
Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.

• Dzieciństwo
  • - 2008