Z Archiwum X: Nasze miasto

Okładka książki Z Archiwum X: Nasze miasto Eric Elfman
Okładka książki Z Archiwum X: Nasze miasto
Eric Elfman Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Z Archiwum X (tom 4) fantasy, science fiction
Z Archiwum X (tom 4)
The X-Files #4: Our Town
Da Capo
1997-01-01
1997-01-01
Robert P. Lipski
Fox Mulder Dana Scully Z Archiwum X

Okładka książki Hawkings Hallway Eric Elfman, Neal Shusterman
Hawkings Hallway Eric Elfman, Neal S...
Okładka książki Edisons Alley Eric Elfman, Neal Shusterman
Edisons Alley Eric Elfman, Neal S...

1966

Podobnie jak reszta Czerwonej i Zielonej serii - to tylko nudnawo opisany odcinek, ale na tle pozostałych dotychczas przeczytanych siedmiu, wybija się techniczną sprawnością in plus.

Bardzo dobrze napisana książeczka, której główną zaletą jest ciekawa fabuła - nie jest ona stereotypowa i posiada wiele zwrotów akcji które trudno przewidzieć nawet fanom. Nie wywołuje nawet w czytelniku tego charakterystycznego dla serialu uczucia niepokoju, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych. Dopiero pod koniec lektury przypomniałam sobie mgliście, jak wyglądał odcinek będący pierwowzorem co dowodzi tylko, że książka świetnie broni się sama. Polecam zarówno fanom Archiwum, jak i fanom dobrego thrilleru :)

• Z archiwum X
  • 000 - Ekranizacje obejrzane
  • Fantasy, SF, horror
  • Posiadałam, ale się wymieniłam/sprzedałam
  • Kryminał
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...

Dodaj cytat z książki Z Archiwum X: Nasze miasto