Statystyka dla studentów kierunków technicznych i przyrodniczych

Okładka książki Statystyka dla studentów kierunków technicznych i przyrodniczych
Jacek KoronackiJan Mielniczuk Wydawnictwo: Wydawnictwo WNT informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Wydawnictwo WNT
2018-01-01
2018-01-01
9788301199784
statystyka matematyka statystyka matematyczna analiza statystyczna metody statystyczne wnioskowanie statystyczne statystyka dla studentów kierunków technicznych i przyrodniczych

Okładka książki Statystyczne systemy uczące się Jan Ćwik, Jacek Koronacki
Ocena 7,0
Statystyczne s... Jan Ćwik, Jacek Kor...