Love Letters of Great Men

2009-01-16
angielski
miłość listy miłosne William Congreve Darwin Henryk VIII Flaubert Oscar Wilde

więcej Więcej

Ciężko ocenić zbiór taki jak ten, bo kim to ja jestem, żeby oceniać listy miłosne wielkich talentów?
Listy zostawiły jednak stały ślad w moim czytelniczym sercu i znalazły stałe miejsce na szafce koło łóżka. Wracam do nich, gdy nie mogę zasnąć, lub gdy zastój czytelniczy nie daje mi sięgnąć po kolejną pozycję.

Fajnie sie cos takiego czyta:-)

• Chcę w prezencie
  • Historie miłosne