Pochwa(ła) kobiety. Krótki przewodnik po fizjoterapii uroginekologicznej.

Dla każdej z nas. Polecam!

Dla każdej z nas. Polecam!

Serdecznie polecam każdej kobiecie - ta książka sprawia, że już od samego czytania człowiek czuje się lepiej. Trafiła do mojej ręki w odpowiednim momencie, czyli tuż przed narodzinami drugiego syna i ułatwiła mi przebrnięcie przez okres połogu

"Pochwała kobiety" została napisana przez doświadczoną Fizjoterapeutkę, która ma na swoim kącie niesienie pomocy wielu osobom zmagającym się z bóem. Już w pierwszych słowach książki widać polączenie wieloletniej praktyki manualnej z rozległą wiedzą naukową. Książkę polecam wszystkim Paniom, Pannom, Babciom, Mężatkom i Dziewicom i nie tylko.... Każdy czytelnik mający problemy natury ginekologicznej, urologicznej czy zmagającym się z bólem może znaleźć na stronach tej książki pomocne ćwiczenia czy odpowiedzi na nurtujące pytania. Zapraszam do lektury.

Powiem krótko - doskonała książka! Czyta się ją bardzo lekko i przyjemnie pomimo, że są poruszane bardzo ważne tematy, które niekoniecznie są łatwe. Po przeczytaniu jestem zmotywowana do działania i dbania o swoje zdrowie. Autorka to właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam ❤️

Książka napisana super lekko mimo poruszanych tematów, które bardzo często są tabu. Wyjaśnione wiele kwestii, dużo podpowiedzi, przykładów ćwiczeń. Jestem zachwycona. Polecam każdej kobiecie!

Pochwała kobiety, nietypowa książka z nietypowym tytułem. Autorka wiedziała co i w jaki sposób zawrzeć w tej książce, a jest w niej wiele przydatnych rzeczy, których wiele kobiet nie ma pojęcia np jak wygląda wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej czy można też w inny sposób zmierzyć się z nietrzymaniem moczu. Tą książkę w swojej biblioteczce powinna mieć KAŻDA KOBIETA! Nigdy wcześniej nie trafiłam na książkę którą byłaby napisana prostym, lekkim językiem opisująca tak trudne tematy. Szczególnie kiedy my kobiety nie potrafimy o nich rozmawiać z siostrą, mamą, babcią czy przyjaciółką, gdzie czujemy się nieswojo czy też czujemy ogromy wstyd. Dlatego polecam każdej z nas aby kupiła sobie lub jako prezent dla mamy, babci, cioci, przyjaciółki. Zaopiekujemy się sobą nawzajem 😊❤️

Genialna książka,, która pomaga zrozumieć własne ciało.
Czytając tę książkę czułam się bardzo komfortowo, temat trudny wyłożony przyjemnie i zrozumiale.
Książka opisuje problemy związane z samopoczuciem, bólem i dolegliwościami kobiecymi, które zdarzają się wielu z nas. Gorąco polecam tę książkę! Tak jak napisano wcześniej - KOBIECY MUST HAVE

Genialna książka,, która pomaga zrozumieć własne ciało.

Wspaniała książka napisana bardzo ciekawie, z czułością dla kobiet i nutką humoru. Uważam, że jest to "must have" dla każdej kobiety. Ania z łagodnością prowadzi nas przez wiele kobiecych tematów, podaje dużo wskazówek, pokazuje jak ważne jest holistyczne podejście do ciała kobiety, na które ma również wpływ nasza psychika, dieta, suplementacja. Jest to książka do której będę chętnie wracać. Oprócz wartościowej treści jest również piękna wydana, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Polecam wszystkim kobietom z całego serca ❤️ poczujecie się zaopiekowane przez wspaniałą terapeutkę i kobietę Anię ❤️

Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, niezależnie od tego, czy jest młoda, czy starsza, czy przed lub po porodzie, nawet gdy w ogóle nie planuje mieć dzieci. W książce w przystępny sposób opisane są zawiłe aspekty kobiecej anatomii. Można dowiedzieć się, rzeczy oczywistych, które niestety dla większości z nas oczywiste nie są (dlaczego nie można przeć przy oddawaniu moczu i sikać na zapas),a także znaleźć odpowiedzi na pytania, które wstydzimy się zadać. Wszystko opisane jest w prosty, lekki, a nawet zabawny sposób, tak że całość czyta się, jak najlepszą powieść.

Bardzo polecam!! Ta książka to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety niezależnie od etapu życia. Dla nastolatki i młodej kobiety, by lepiej poznała i zrozumiała swoje ciało, dla kobiety planującej ciążę, w ciąży, by wiedziała że fizjoterapia uroginekologiczna jest dla niej szczególnie ważna w tym okresie, dla kobiety po okresie ciąży (nie tylko w okresie połogu ale też nawet kilka czy kilkanaście lat po porodzie!),by zrozumiała że nie jest skazana do końca życia na dolegliwości które ma "po ciąży", dla kobiet w okresie menopauzy i po menopauzie, by łagodniej przeszły ten czas. To pozycja także dla mężczyzn, którzy chcą lepiej zrozumieć z czym muszą mierzyć się każdego dnia ich ukochane kobiety - żony, matko, córki. Jednym słowem po tą książkę powinien sięgnąć każdy niezależnie od płci czy wieku!
Pierwszy raz polecam przeczytać książkę "od deski do deski", a zawsze można wrócić do interesujących nas tematów dzięki dobrze skonstruowanemu spisowi treści.
Dodatkowo do czytania zachęca piękna szata graficzna i przystępny język, którym posługuje się autorka - podczas czytania nie ma się wrażenia czytania książki typowo medycznej tylko jakby się było jak na kawie z koleżanką :)

• ASAP/Chcę
  • Fem
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Pochwa(ła) kobiety. Krótki przewodnik po fizjoterapii uroginekologicznej.