Odwracanie procesów nowotworowych. Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy.

Okładka książki Odwracanie procesów nowotworowych. Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy. Adam Przygoda, Andrzej Więckowski
Adam PrzygodaAndrzej Więckowski Wydawnictwo: Egida Consulting zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Egida Consulting
2019-01-01
2019-01-01
Nowotwór Medycyna Terapia Zdrowie

Okładka książki Woda jonizowana. Czy można nie chorować? Telesforas Laucevičius, Andrzej Więckowski
Woda jonizowan... Telesforas Laucevič...

To jest książka dla osób zainteresowanych konkretną sprawą. Walką z rakiem. To nie beletrystyka, nie rozrywka. Póki członka mojej rodziny nie dotknęła ta choroba, dotąd nie wiedziałem, że ta książka istnieje. Próbując imać się różnych sposobów leczenia przeczytałem "Antyrak" Davida Servana, później znajomy pożyczył mi "Odwracanie......". Już pierwsza pozycja zapaliła światełko nadziei. Zaś lektura " procesów " to był grom z jasnego nieba. Powszechnie wiadomo, tonący brzytwy się chwyta, tak nie było w naszym przypadku. Zrozumieliśmy ideę przyświecająca autorom i po dogłębnej analizie wszystkich rozdziałów zastosowaliśmy wybrane fragmenty w praktyce. Rozdziały zawierają szczegółowe opisy oddziaływania poszczególnych roślin, witamin, enzymów, żywności na komórki człowieka, ich mitochondria, komórki rakowe, zasady odżywiania komórek rakowych, sposoby przeciwdziałania, odcinania ich od pożywienia. Rolę antyoksydantów. Ogólnie mówiąc sposoby całkowicie naturalne niesienia pomocy choremu. Nie mam wątpliwości, że za tą książkę autorzy nie doczekają się Nobla. (Dla wielu ludzi to gusła kacyka z Czarnego Lądu, zioła baby z XV to wiecznego lasu.) Zresztą z treści jasno wynika ,że nie liczą na to, ich przesłanie jest zupełnie inne. Proszę chociażby przeczytać pierwsze zdania A. Więckowskiego. Wracając do treści utworu, każdy może po spokojnej analizie odpowiednich rozdziałów ustalić leczenie. ( Choć autorzy w żadnym miejscu do tego nie namawiają - jednak gdy czas goni, a perspektywa dostania się do ich kliniki jest odległa, każdy sposób brany na własną odpowiedzialność i sumienie jest dobry.) Do tego kolejne rozdziały pomogą ustalić dietę żywieniową. Ta książka może wielu osobom podarować życie. Wiedza w niej zawarta jest bezcenna. Wiedza specjalistyczna, ściśle określona wiedza przeznaczona dla określonej grupy zainteresowanych ludzi. Polecam gorąco czytanie jej z chłodną głową, głęboko analizując wybrane , dające się zastosować w konkretnym przypadku fragmenty. Dzięki tej książce, członek mojej rodziny żyje. Guz zniknął. Za 5 dni kolejne badanie TK. Na tych łamach składam skromne podziękowanie autorom za ich wielki trud.

Autorzy piszą o nowotworach. Nie jest to ujęcie tematu do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Polecam do własnego zastanawiania się nad tematem i do dalszych poszukiwań. Znalazłam w książce coś o czym wiedziałam od dawna, informacje, które otworzyły mi oczy i kazały zobaczyć temat z innej perspektywy, a także rzeczy z którymi się nie zgadzam. Ciężko jednoznacznie ocenić w/w pozycję.

• Zdrowie
  • Współczesne problemy
  • Do kupienia
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Popularnonaukowe
  • Medyczne

Andrzej Więckowski Odwracanie procesów nowotworowych. Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy. Zobacz więcej