Wakacyjna miłość. Antologia

Okładka książki Wakacyjna miłość. Antologia Bartłomiej Bartoszyński, Małgorzata Falkowska, Izabela Grabda, Justyna Leśniewicz, Ewelina Nawara, Aleksandra Rak, Maria Zdybska
Okładka książki Wakacyjna miłość. Antologia
Bartłomiej BartoszyńskiMałgorzata Falkowska Wydawnictwo: Inanna literatura obyczajowa, romans
Inanna
2020-06-26
2020-06-26
romans wakacje książka na wakacje antologia inanna

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Szczęśliwe nieporozumienie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Szczęśliwe nie... Małgorzata Falkowsk...

Witam Serdecznie. Moi Drodzy. Teraz polecam Wam świetną Antologię napisaną przez utalentowanych autorów. Zapraszam po krótką opinie.

Autorki: Małgorzata Falkowska.
Ewelina Nawara. Maria Zdybska. Justyna Leśniewicz. Izabela Grabda. Aleksandra Rak.
Autor: Bartłomiej Bartoszyński.
Wydawnictwo: Inanna.

Co mogę powiedzieć o tej Antologii. Przeczytałem ją szybko, bo mnie zaciekawiła. Historię są różne, akcja toczy się podczas wakacji. Bohaterowie przeżywają różne przygody miłosne. Jest siedem opowiadań. Każde ma swoją magie, i emocje sięgają zenitu. W tych opowiadaniach są dwa przesłania: Miłość i Spełnianie Marzeń.
Wszystkich autorom gratuluję stworzenia wspólnego dzieła.
Drodzy Czytelniczy. Po resztę sięgnijcie sami. Polecam.

Moja ocena to : 1000 /1000.
Książka liczy: 204 strony.

Życzę Wam Udanego urlopu. Pozdrawiam. 😯

Autorki: Małgorzata Falkowska.
Autor: Bartłomiej Bartoszyński.
Wydawnictwo: Inanna.

Co mogę powiedzieć o tej Antologii. Przeczytałem ją szybko, bo mnie...

Opowiadania Justyny Leśniewicz i Izabeli Grabdy bardzo dobre! Niestety reszta nie przypadła mi do gustu.

Antologia ma to do siebie że możemy poznać wielu pisarzy od pióra to w jaki sposób oni piszą.
Antologia Wakacyjna miłość ma to do siebie że szybko się czyta historie są fajne, treściwe, każda jest inna. Świetna książka właśnie na lato, na wakacje ;)
Zainteresowała mnie historia Bartoszyńskiego którego nie znałam wcześniej, na pewno sięgnę po jakąś jego książkę :)
Polecam :)

Polecam :)

To pierwszy zbiór opowiadań, który naprawdę mi się podobał. Zazwyczaj w tych krótkich historiach brakowało mi właśnie treści. A w "Wakacyjnej miłości" mimo niewielu stron naprawdę dobrze się bawiłam. Każde z opowiadań było ciekawe i nie pozostawiło niedopowiedzeń, których w krótkich formach zawsze jest dużo. Szczerze? Nawet nie odczułam, że czytam opowiadania. Najbardziej spodobały mi się historie stworzone przez Justynę Leśniewicz, Ewelinę Nawarę i Bartłomieja Bartoszyńskiego.
Polecam ten zbiór wszystkim tym, dla których lato w tym roku było zbyt krótkie. Dodam też, że takie opowiadania mogą być fajnym testem, czy pióro danego autora nam się spodoba. Ja dzięki nim zapragnęłam poznać więcej twórczości męskiego rodzynka w tej antologii.

• Antologia
  • Bez serii