W grzechu poczęci

Andrzej Koraszewski Wydawnictwo: Scholar religia
Scholar
religia
1996-01-01

Tyle słów, tyle stron, a tak mało treści i przekazu.
Większość zdań brzmi jak zapchaj dziura, jak gdyby dziecko chciało dobić ilość znaków, ale nie miało już nic do powiedzenia. Powołanie się na 2 encykliki, kilka artykułów Timesa i przytoczenie w tekście zdania z 3 książek, to trochę mało, by pisać, górnolotnie, o seksualności i kobietach w Kościele/chrześcijaństwie....

Dodaj cytat z książki W grzechu poczęci