Młodość dla opornych #2

Okładka książki Młodość dla opornych #2
Sorata Akizuki Wydawnictwo: Dango Cykl: Młodość dla opornych (tom 2) Seria: Kolekcja Chichi Dango komiksy
komiksy
Młodość dla opornych (tom 2)
Kolekcja Chichi Dango
Seishun Kouryakuhon (青春攻略本)
Dango
2018-11-28
2018-11-28
Małgorzata Rak
Shoujo Komedia romans szkolne życie okruchy życia dango

Różne historie z życia codziennego grupy znajomych z liceum. Luźno ze sobą powiązane. Mnie to nie wciągnęło, acz część jest dość pomysłowa. Kreska zwyczajna ale poprawna, proste kadrowanie.

Fajna manga. Dziwna tematyka jak na to wydawnictwo, ale fajna, taka normalna, bez żadnych ekscesów. Normalna, aż dziwne że z Japonii.

Dodaj cytat z książki Młodość dla opornych #2