Wojownicy. Nowa przepowiednia #2: Wschód księżyca.

Nominacja w plebiscycie 2018
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 8) Seria: Nowa przepowiednia fantastyka, fantasy, science fiction
Moonrise
fantastyka, fantasy, science fiction
Katarzyna Krawczyk
Nowa przepowiednia
Inne

W tej części pojawia się nowy bardzo, bardzo intrygujący wątek. A jaki? Tego musicie dowiedzieć się sami

Książka naprawdę godna uwagi! Zdążyłam już przywyknąć do bohaterów i śmierć Pierzastego Ogona była dla mnie smutna zwłaszcza że Wronia Łapa i jej brat Burzowe Futro bardzo ją kochali!

''wojownicy''to książka która opowiada o problemach ludzi w koci sposób

UWIELBIAM wojowników. Sama nawet nie wiem dlaczego, ponieważ nie jest to dokładnie mój ulubiony rodzaj książek i nigdy bym nie przypuszczała, że powieść o klanach kotów mieszkających w lesie mnie tak wciągnął, że nie będę spać po nocach. Ta część jest świetna jak jej poprzedniczki i na pewno bardzo mnie wzruszyła. Polecam nie tylko kociarzom, ale także innym czytelnikom,...

Ja już nie jestem w stanie tego opisywać. W ogóle po co ty to czytasz? Dlaczego nie siedzisz teraz przed tą książką? No już! Do czytania!

Bardzo smutna historia z punktu widzenia liściastej łapy :( Ogólnie super część :D

Na półkach: , , , , ,

Jednego jestem pewna. Żaden fan tej serii się nie rozczaruje! Jak zwykle nasi cudowni bohaterowie, w postaci dzikich kotów, emocjonujące przygody, od których ciężko będzie się oderwać, a także miejsca, sytuacje, akcja i fabuła, o których będziemy rozmyślać, a samo zakończenie na pewno nas zaskoczy!
Gorąco polecam!!!

Choć początkowo ciężko było mi się zabrać za tę część, to już później wciągnęła mnie bez reszty. Przeplatające się dwa główne wątki tej powieści to super rozwiązanie, dzięki czemu zbyt szybko nie możemy się dowiedzieć, co się stanie z konkretną grupą kotów, póki nie przeczytamy kolejnej odsłony wątku drugiej grupy. To trzymało najmocniej w napięciu, zaś finałowe rozdziały -...

„Wschód księżyca” był jedną z ciekawszych książek z cyklu. Opowieść wciagnęła mnie niemiłosiernie, momentami zdawało mi się klnąć w duchu, że przechodzimy do wydarzeń trwającej w Klanie Pioruna, bądź wracamy do Jeżynowego Pazura. Zaskoczyły mnie niektóre wątki, jednak to dzięki nim pokochałam postać Wroniej Łapy. Będąc szczera, w jednym z ostatnich rozdziałów o mało się nie...

Książka pod tytułem "Wschód Księżyca" zachwyciła mnie już po przeczytaniu pierwszych 50 stron. Czekałam z niecierpliwością do wieczora, aby oddać się lekturze i nie żałuję. Dialogi oraz opisy otoczenia, a także nowych postaci pozytywnie mnie zaskoczyły, więc na pewno poleciłabym tę książkę znajomym

Dyskusje

• Wojownicy
  • Chcę w prezencie
  • Fantasy
  • 2019
  • Fantastyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wojownicy. Nowa przepowiednia #2: Wschód księżyca.