Kup teraz - 11 ofert w cenie od 23.99 zł do 31.97 zł

Gwiazdka z nieba

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Seria mazurska (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
literatura polska
Seria mazurska (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Perypetie bohaterów są umiejscowione w moim ulubionym regionie, więc już na początku było dobrze ;) Poznajemy Nataniela, Martę, Mateusza, którzy wybierając nowe miejsce do życia próbują uporać się ze swoimi traumami. No i jeszcze Sergiej, który wzbudza dużo emocji i jednocześnie jest wielką tajemnicą. Fajna książka na zimowe wieczory. Polecam!

Zasugerowałam się okładka, spodziewałam się typowo świątecznej historii.
Całkiem przyjemnie i lekko się czyta, ale przez większość książki nie miałam ochoty sięgać po drugi tom , zakończenie mnie zaintrygowlo, rezerwuje tom 2, mam nadzieję że będzie lepszy niż 1

Niestety, ale z tą książką kojarzy mi się tylko jedno słowo: przeciętna.

To jest książka, którą zrobiłam sobie przerwę od cięższych tytułów, poza tym...święta za oknem były, więc wiadomo;))
Czytałam już wcześniej panią Michalak ,aczkolwiek lata temu i wtedy nie zrobiła na mnie wrażenia, potem sięgnęłam po jej "Bezdomną" co było zupełnie czym innym niż seria owocowa, zaś tutaj wracamy znowu do tematu, który nie zaskakuje. Uważam więc tą pozycję...

Czuję pewien niedosyt.
Doceniam kreatywność autorki, jedną książkę pani Michalak wręcz uwielbiam.
A tutaj dostałam kilka wręcz niemożliwych zbiegów okoliczności.

Bardzo spodobała mi się książka, szybko się czyta, zupełnie historia mnie zaciekawiła aż musiałam zacząć czytać więcej książek tej autorki :), bardzo ja polubilam

O rany. Przykro mi to mówić, ale dawno się tak nie zawiodłam. Klimatu świątecznego nie czuć prawie w ogóle, historia tak absurdalna - mam na myśli szczególnie zakończenie. Ręce mi opadły jak zamknęłam książkę. Mam wrażenie że że tam nic się nie zgadza, a postacie wymyslone chyba na kolanie, tak samo jak i cała historia. Nie, nie.. Nie wiem skąd ma ocenę 7/10. Dla mnie...

Lekka i przyjemna, bardzo szybko się ją czyta. Idealna na leniwe popołudnia przy kubku gorącej herbaty.
Choć część fabuły była przewidywalna, zakończenie może zaskoczyć czytelnika, choć moim zdaniem jest nieco naciągane.
Tak czy inaczej z chęcią poznam dalsze losy bohaterów.

Katarzyna Michalak to autorka pisząca głównie powieści obyczajowe z wątkiem romantycznym. Kiedy jest nam źle, mamy chandrę i wydaje się nam, że świat się wali, warto na poprawę nastroju sięgnąć po powieści autorki m.in. „Poczekajki”.

„Gwiazdka z nieba” to pierwszy tom serii mazurskiej. Akcja powieści rozpoczyna się w wigilijną noc w Tatrach, a zakończenie następuje w...

Na początku nie mogłam sie przekonać do książki, potem mnie wciągnęła, a na końcu zaskoczyła i zachęciła do czytania nastepnej części. Polecam :)

1 707
  • 2018