Wielki poradnik medyczny dla każdego. Konwencjonalne i alternatywne metody leczenia

praca zbiorowa Wydawnictwo: Amber zdrowie, medycyna
The Medical Advisor. The Complete Guide to Alternative & Conventional Treatments
8372452083
Piotr Lewiński, Joanna Cielecka-Kuszyk, Agnieszka Madej, Piotr Jędrusik, Aleksander Michajlik, Grażyna Lutosławska, Medard Lech, Anna Maria Noszczyk, Marek Karwacki, Magdalena Pauk
Amber
medycyna zdrowie medycyna niekonwencjonalna medycyna alternatywna leczenie
zdrowie, medycyna
8372452083
medycyna zdrowie medycyna niekonwencjonalna medycyna alternatywna leczenie

Świetny poradnik nawet dla laika. Można łatwo znaleźć każdą chorobę dzięki kolejności alfabetycznej i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Ogromnym plusem tej księgi są metody alternatywne, takie jak akupresura, homeopatia, ziołolecznictwo czy aromaterapia. Jest tu dosłownie wszystko – od sposobów na kaca po ciężkie choroby. Warto mieć.

• Poradniki
więcej mniej