Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI). Tworzenie, wdrażanie i stosowanie

kpi biznes efektywność wrażanie wskaźniki
Key Performance Indicators: Developing, Implementing, and Using Winning KPIs
biznes, finanse
kpi biznes efektywność wrażanie wskaźniki

Mimo, że nie była inspiracją do wielkich zmian, to trochę notatek zapisałem. Mianowicie: propozycje wskaźników efektywności, mantrę rezygnacji z raportów, spotkań, corocznych ocen czy zasady (nie)przydzielania nowych zadań nowym osobom. Generalnie mam wrażenie, że w książce występuje sporo powtórzeń - mogła by być zatem trochę krótsza. Autor powołuje się w swojej książce...

• Pożyczone od Znajomych
  • Ebook_Epub