Okładka książki Power Systems: Conversations on Global Democratic Uprisings and the New Challenges to U.S. Empire
David BarsamianNoam Chomsky Wydawnictwo: Metropolitan Books nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Metropolitan Books
2013-01-08
Data 1. wydania:
2013-01-08
angielski

Okładka książki The Secrets of Words Noam Chomsky, Andrea Moro
Ocena 0,0
The Secrets of... Noam Chomsky, Andre...
Okładka książki Climate Crisis and the Global Green New Deal Noam Chomsky, Robert Pollin
Ocena 7,5
Climate Crisis... Noam Chomsky, Rober...