Śpiąca żyrafa

SpotArt
wierszyki, piosenki

Okładka książki Olo archeolog Iza Skabek, Dorota Prończuk
5,0
Olo archeolog Iza Skabek, Dorota ...
Okładka książki Olo biolog Iza Skabek, Dorota Prończuk
6,0
Olo biolog Iza Skabek, Dorota ...
Okładka książki Olo ichtiolog Iza Skabek, Dorota Prończuk
5,0
Olo ichtiolog Iza Skabek, Dorota ...

Zastanawiam się dlaczego tak jest - książeczka ma dwoje autorów, a we wszystkich recenzjach wymienia się tylko jednego? W tym przypadku historyjka została wymyślona i zilustrowana w pierwszej kolejności, natomiast wierszyki zostały dodane do już istniejących "wydarzeń". Ale cóż... ilustrator jest widać mało istotny :-)

Samo wydanie dość skromne i niepozorne. Ot, sklejone kilka tekturowych kartek w nieco grubszej okładce. JEDNAK to, co kryją w sobie te stronice jest już zupełnie inną bajką! Zwierzęta to bardzo wdzięczny temat dla pisarzy. Czytanie zabawnych wierszy, których bohaterem jest np. żyrafa to wszak czysta przyjemność. Pani IZA SKABEK na zaledwie dwudziestu kilku stronach spisała...

• Czytane córci

Dodaj cytat z książki Śpiąca żyrafa