Extreme rust

Okładka książki Extreme rust
Andrew ArgentRob Ferreira Wydawnictwo: AK Interactive Seria: Tanker Techniques Magazine czasopisma
czasopisma
Tanker Techniques Magazine
AK Interactive
2015-07-17
Data 1. wydania:
2015-07-17
angielski
Tanker afv ak interactive

Okładka książki Super Model 60 Mig Jimenez, Alex Kontiveis, Tomasz Kuiński, Michael Mandau, Ignat Pomazkov, Witold Socha, Adam Wilder
Ocena 0,0
Super Model 60 Mig Jimenez, Alex K...
Okładka książki Super Model 58 Patryk Ciemięga, Albert Grzywa, Artur Osikowski, Ignat Pomazkov, Giuseppe Randazzo, Kamil Stopiński, Adam Wilder
Ocena 9,0
Super Model 58 Patryk Ciemięga, Al...