Przypadkowe szczęście

Okładka książki Przypadkowe szczęście Abbi Glines
Okładka książki Przypadkowe szczęście
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 5)
Twisted Perfection
Pascal
2014-09-10
2013-04-24
New Adult Woods Della

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się zbyt wiele po tej książce - dosłownie dzień wcześniej próbowałam przebrnąć przez "Zatrzymaj mnie" tej samej autorki i poddałam się, bo zupełnie nie przemawiała do mnie ta pozycja, chociaż wcześniejsze z serii "Sea Breeze" przeczytałam.

Jestem jednak bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak już zaczęłam czytać, to nie mogłam się oderwać i skończyłam "Przypadkowe szczęście" w jedną noc. Jak dla mnie historia bardzo nietypowa (a w ostatnim czasie czytam tylko podobne pozycje, więc wiem co mówię haha),z pięknie rozwijającym się uczuciem między głównymi bohaterami. Nie było cukierkowo, ale też przeszkody, z którymi musieli się mierzyć nie były dla mnie przesadzone czy wymuszone i sztuczne.

Zdecydowanie póki co moja ulubiona książka tej autorki, polecam bardzo!

Tak samo ciekawa jak poprzednie, ale tutaj było dramatyzmu od groma, aż ciężko czasami było czytać :/

Wciągająca historia Delli i Woodsa, opowiedziana z perspektywy obojga bohaterów. Szybko się czyta, jednak jak dla mnie za dużo opisów seksu. Troszkę zabrakło mi rozwinięcia pozostałych wątków, dzięki którym czytelnik mógłby poznać bliżej głównych bohaterów.

Jestem na półmetku serii i zastanawiam się co będę musiała wymyślić przy następnych opiniach.jak zawsze polecam.....

Woodsa Kerringtona nie kręciły wrażliwe dziewczyny. Wymagały zbyt dużo wysiłku. Dla niego liczyła się przyjemność. Jedna gorąca noc bez zobowiązań - to było wszystko, o czym myślał, kiedy zobaczył Dellę po raz pierwszy.
Spędził z nią tylko kilka godzin. Tygodnie później nie potrafił oderwać od niej myśli. Musiał ją mieć.
Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna była bardziej krucha, niż mógłby się spodziewać.
Kiedy Della powraca do Rosemary, wszystko wskazuje na to, że powinni trzymać się od siebie z daleka. Żadne z nich nie jest naprawdę wolne. Najbezpieczniej byłoby się wycofać... Ale czy Woods może na to pozwolić?

Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna...

PIĘKNA KSIĄŻKA!

PIĘKNA KSIĄŻKA!

Czegoś mi brakło, spodziewałam się jakiegoś większego sekretu czy skandalu, nie wiem.... czuję niedosyt.

Ta seria jest świetna.
Miałam szczerą nadzieję, że autorka poruszy historię miłosną przyjaciół głównych bohaterów pierwszych części.
Jednak myślałam, że będą one dotyczyły bliższych przyjaciół Blair.
Ta historia zdaje się nie mieć końca.
Książki te są bardzo wciągające i nie mogę się doczekać dalszych części.
Polecam

Ta seria jest świetna.
Jednak myślałam, że będą one dotyczyły bliższych przyjaciół Blair.
Ta historia zdaje się nie mieć końca.
Książki te są bardzo wciągające i nie mogę się doczekać dalszych części.
Polecam

Cieszę się tą powieścią z kilku powodów. Po pierwsze, podoba mi się, że dalej jesteśmy w Rosemary. Po drugie, bardzo popieram ideę, aby pozostawić Blaire i Rusha w spokoju i zająć się inną parą. Po trzecie, jestem szalenie zadowolona, że następną wybraną postacią stał się Woods, gdyż już w poprzednich częściach zyskał moją duża aprobatę za swe zachowanie.
Woods znajduje się w trudnej sytuacji, ojciec postawił go pod ścianą. Młody mężczyzna, aby przejąć rodzinna firmę, musi się podporządkować wymysłom ojca, który zaplanował już jego przyszłość, a w tym małżeństwo.
Della wyrusza w podróż, by odnaleźć siebie. Zostawia za sobą dom, przyjaciółkę, wszystko co zna. Zabiera ze sobą tylko złe wspomnienia i traumę, od których nie może się uwolnić. Na stacji poznaje pewnego przystojniaka, którego prosi zupełnie niewinnie o pomoc.
Dla obojga miał być to tylko przygodny seks. On chciał sobie ulżyć, odstresować się, zapomnieć o codzienności. Ona postanowiła, że potrzebuje nowych doznań i napotkała na swej drodze jego.
Jak na nich wpłynie ta jedna noc? Jak nieprzewidywalny potrafi być los względem dwójki ludzi? Czy poradzą sobie wzajemnie ze swymi największymi problemami?
Tego wszystkiego doczytacie się w powieści, a bonusem będą wzmianki o losach innych bohaterów, za którymi tęsknicie.

Woods znajduje się...

To jest historia Woodsa, przyjaciela Rusha. Ten młody mężczyzna pragnie tylko jednego uwolnić się od zobowiązań rodzinnych, a głównie przez oczekiwaniami ojca. Ciężko się żyje wiedząc co będzie się robiło i z kim żeniło. A dla niego to normalność. W ramach buntu spędza czas z nowo poznaną dziewczyną, Dellą. Niby nic nie łączy tej dwójki, a jednak marzenia mają takie same. Ta książka to głównie poszukiwanie swojej indywidualności i podążanie za swoimi pragnieniami. Jak zwykle rodzice nie stają na wysokości. Nie potrafią i nie chcą docenić odmiennych marzeń potomstwa. Wszczepiają im swoje obawy, doświadczenia, zobowiązania i pragnienia. Wymaga wiele siły i odwagi, żeby odejść i zacząć żyć dla siebie. Woods i Dalla znaleźli jednak swoją drogę.

• New Adult
  • 2015