Przypadkowe szczęście

Abbi Glines Cykl: Rosemary Beach (tom 5) literatura obyczajowa, romans 320 str.
Twisted Perfection

1902 ocen 147 opinii

Kup książkę

1902 ocen

Ta seria jest świetna.
Miałam szczerą nadzieję, że autorka poruszy historię miłosną przyjaciół głównych bohaterów pierwszych części.
Jednak myślałam, że będą one dotyczyły bliższych przyjaciół Blair.
Ta historia zdaje się nie mieć końca.
Książki te są bardzo wciągające i nie mogę się doczekać dalszych części.
Polecam

Cieszę się tą powieścią z kilku powodów. Po pierwsze, podoba mi się, że dalej jesteśmy w Rosemary. Po drugie, bardzo popieram ideę, aby pozostawić Blaire i Rusha w spokoju i zająć się inną parą. Po trzecie, jestem szalenie zadowolona, że następną wybraną postacią stał się Woods, gdyż już w poprzednich częściach zyskał moją duża aprobatę za swe zachowanie.
Woods znajduje się...

To jest historia Woodsa, przyjaciela Rusha. Ten młody mężczyzna pragnie tylko jednego uwolnić się od zobowiązań rodzinnych, a głównie przez oczekiwaniami ojca. Ciężko się żyje wiedząc co będzie się robiło i z kim żeniło. A dla niego to normalność. W ramach buntu spędza czas z nowo poznaną dziewczyną, Dellą. Niby nic nie łączy tej dwójki, a jednak marzenia mają takie same....

Na półkach: , , , ,

Woodsa Kerringtona nie kręciły wrażliwe dziewczyny. Wymagały zbyt dużo wysiłku. Dla niego liczyła się przyjemność. Jedna gorąca noc bez zobowiązań - to było wszystko, o czym myślał, kiedy zobaczył Dellę po raz pierwszy.
Spędził z nią tylko kilka godzin. Tygodnie później nie potrafił oderwać od niej myśli. Musiał ją mieć.
Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna...

Po przeczytaniu pierwszych czterech książek z tej serii spodziewałam się większego "łał". Ciężko przeszłam przez historię Woodsa i Delli. Męczyła mnie okropnie, trochę pod koniec akcja przyspieszyła więc koniec obronił tą książkę.

"Czasami nasze niedoskonałości sprawiają, że stajemy się wyjątkowi" ♥♥♥

Aż głupio przyznać, że chciałam ominąć tą część bo nie wydawało mi się, że mogło by to się równać historii Rusha i Blaire. Jednak okazała się równie pochłaniająca. Cudowna historia!

Seria Rosemary Beach ma coś urzekającego w sobie. Kiedy czytelnikowi wydaję się, że już wszystko zmierza do "żyli długo i szczęśliwie", następuje nieoczekiwany zwrot akcji.. Każdy tom zaskakuje czymś innym.

Zakończenie mnie mocno zaskoczyło. Książkę czyta się bardzo szybko i lekko.

Bardzo szybko przeczytalam te książkę. Ogólnie fabuła nie jest zla a głównych bohaterów da się lubić. Jak na mój gust trochę za dużo scen seksu, ale co kto lubi.

Dyskusje

3 162