Przypadkowe szczęście

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Twisted Perfection
2014-09-10
New Adult Woods Della
1985 ocen 150 opinii

1985 ocen

Woodsa Kerringtona nie kręciły wrażliwe dziewczyny. Wymagały zbyt dużo wysiłku. Dla niego liczyła się przyjemność. Jedna gorąca noc bez zobowiązań - to było wszystko, o czym myślał, kiedy zobaczył Dellę po raz pierwszy.
Spędził z nią tylko kilka godzin. Tygodnie później nie potrafił oderwać od niej myśli. Musiał ją mieć.
Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna...

PIĘKNA KSIĄŻKA!

Czegoś mi brakło, spodziewałam się jakiegoś większego sekretu czy skandalu, nie wiem.... czuję niedosyt.

Ta seria jest świetna.
Miałam szczerą nadzieję, że autorka poruszy historię miłosną przyjaciół głównych bohaterów pierwszych części.
Jednak myślałam, że będą one dotyczyły bliższych przyjaciół Blair.
Ta historia zdaje się nie mieć końca.
Książki te są bardzo wciągające i nie mogę się doczekać dalszych części.
Polecam

Cieszę się tą powieścią z kilku powodów. Po pierwsze, podoba mi się, że dalej jesteśmy w Rosemary. Po drugie, bardzo popieram ideę, aby pozostawić Blaire i Rusha w spokoju i zająć się inną parą. Po trzecie, jestem szalenie zadowolona, że następną wybraną postacią stał się Woods, gdyż już w poprzednich częściach zyskał moją duża aprobatę za swe zachowanie.
Woods znajduje się...

To jest historia Woodsa, przyjaciela Rusha. Ten młody mężczyzna pragnie tylko jednego uwolnić się od zobowiązań rodzinnych, a głównie przez oczekiwaniami ojca. Ciężko się żyje wiedząc co będzie się robiło i z kim żeniło. A dla niego to normalność. W ramach buntu spędza czas z nowo poznaną dziewczyną, Dellą. Niby nic nie łączy tej dwójki, a jednak marzenia mają takie same....

Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna...

Po przeczytaniu pierwszych czterech książek z tej serii spodziewałam się większego "łał". Ciężko przeszłam przez historię Woodsa i Delli. Męczyła mnie okropnie, trochę pod koniec akcja przyspieszyła więc koniec obronił tą książkę.

"Czasami nasze niedoskonałości sprawiają, że stajemy się wyjątkowi" ♥♥♥

Aż głupio przyznać, że chciałam ominąć tą część bo nie wydawało mi się, że mogło by to się równać historii Rusha i Blaire. Jednak okazała się równie pochłaniająca. Cudowna historia!

Dyskusje

3 305