Diupa

Ewa Nowak Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Miętowa (tom 2) literatura młodzieżowa
2012-11-05
2005-01-01
Egmont Polska
papuga miłość dojrzewanie
Miętowa (tom 2)
literatura młodzieżowa
2012-11-05
papuga miłość dojrzewanie

Powrotu do młodzieńczych lat ciąg dalszy.

Po rozczarowaniu, jakim po latach okazało się dla mnie "Wszystko, tylko nie mięta", z pewną dozą nieufności zabrałam się za "Diupę", następną część serii miętowej. Moja niepewność co do tej lektury wynikała też z tego, że w gimnazjum to właśnie tamten tom podobał mi się bardziej - jakie więc było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że "Diupa" wydaje mi się teraz lepsza niż...

Książka raczej dla młodzieży. Łatwo się czyta o przyjaźniach i miłościach młodych ludzi. A co lub kto to jest Diupa ? Przeczytajcie.

Na półkach: , , , , , ,

Książkę przeczytałam jakiś czas temu. Fajna fabuła, prosty język. Polecam osobom od 12 do 16 roku życia.

Lekka, łatwa i przyjemna powieść raczej młodzieżowa.

Wiktor i Damroka
Wika i ...kogo wybrać?
Diupa
rodzina
i samo życie.

Bardzo lekka i zabawna powieść dla młodzieży. Mały Krzysio zdobył moje serce. Jest przesłodki! Poza tym książka w delikatny sposób opisuje codzienne współczesne problemy. Polecam każdemu w wieku mniej więcej 12-16 lat.

Świetna książka. Lekka, szybko się czyta ale nie można się oderwać.

Bardzo sympatyczna papuga przyplatuje do mieszkania bardzo miłej i bardzo kochajacej się rodziny, gdzie przeżywa naprawdę wiele bardzo cudownych chwil. Wiosek: Bardzo fajna książka :)

Drugi tom Serii Miętowej pani Ewy Nowak to perypetie rodziny Rybackich. Rodzice znają się od lat z Gwidoszami, o których przeczytać możemy w tomie pierwszym "Wszystko, tylko nie mięta".

Rodzinka ma dwójkę nastoletnich dzieci, Wiktora (który pod koniec książki obchodzi osiemnaste urodziny) i młodszą o dwa lata Wiktorię. Matka posiada siostrę bliźniaczkę, a ta...

Dyskusje

3 604