W poszukiwaniu zdrowia psychicznego

Okładka książki W poszukiwaniu zdrowia psychicznego
Kazimierz Dąbrowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Logos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Logos
Wydawnictwo Naukowe PWN
1989-01-01
1989-01-01
psychiatria psychologia zdrowie psychiczne psychika

Pierwsza część książki pozwoliła mi spojrzeć w nowy sposób na zagadnienie zdrowia psychicznego-to co do tej pory uważałam za odchylenie od normy nabrało nowego kształtu. Druga część dotyczące dezintegracji pozytywnej w świetle psychologii wschodu jest "dość egzotyczna", ale stanowi ciekawe uzupelnienie tematu, skłania do refleksji I w oryginalny I nieprzeszkadzająco powierzchowny sposób prześwietla buddyjskie podejście do sensu życia. Z pewnością sięgnę po więcej książek K.Dąbrowskiego.

Dodaj cytat z książki W poszukiwaniu zdrowia psychicznego