Kazimierz Wielki wobec Śląska – Śląsk wobec Kazimierza Wielkiego

Okładka książki Kazimierz Wielki wobec Śląska – Śląsk wobec Kazimierza Wielkiego
Antoni Kazimierz BarciakDamian Halmer Wydawnictwo: Agencja Reklamowo-Wydawnicza Illustris historia
historia
Agencja Reklamowo-Wydawnicza Illustris
2013-01-01
2013-01-01
Kazimierz Wielki Bolko II świdnicki Półkozic Śląsk

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki „Jabłka zaś ziemne, a po teraźniejszemu kartofle”. Znaczenie ziemniaka w Europie i na ziemiach polskich ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska w kontekście historii i teraźniejszości Aleksandra Arkusz, Piotr Badyna, Beata Cieniawska, Kamil Frączkiewicz, Agata Gabiś, Antoni Golachowski, Agnieszka Kita, Robert Klementowski, Irena Korbelářová, Elżbieta Kościk, Natalia Maria Kotrys, Wacław Leszczyński, Małgorzata Machałek, Karol Machi, Wojciech Nowacki, Alicja Nowakowska, Rafał Nowakowski (historyk), Joanna Nowosielska-Sobel, Marek Ordyłowski, Zygmunt Owsiak, Tomasz Sekutowski, Mateusz Słomiński, Grzegorz Sobel, Aleksander Srebrakowski, Grzegorz Strauchold, Anna Sutowicz, Barbara Techmańska, Marek L. Wójcik, Filip Wolański, Rudolf Žáček, Ewa Zdybel, Rościsław Żerelik
Ocena 0,0
„Jabłka zaś zi... Aleksandra Arkusz, ...
Okładka książki Klasztor cystersów w Rudach Antoni Kazimierz Barciak, Bogdan Kloch, Jolanta Lazar, Norbert Mika, Grzegorz Wawoczny, Marek L. Wójcik
Ocena 6,0
Klasztor cyste... Antoni Kazimierz Ba...