Pan Pikulik i nieporozumienie w ZOO

literatura dziecięca
Aneta Błasiak
dla dzieci ilustracje zwierzęta zoo

2045

Czy polecam Wam tę książeczkę? Zdecydowanie tak, warto ją przeczytać, pooglądać ładne ilustracje i pośmiać się razem z dziećmi. Z pewnością miło spędzicie czas z tą opowieścią. Zachęcam do lektury! Pikulików chyba nie muszę namawiać do sięgnięcia po tę książkę? Dla Was to pozycja obowiązkowa!

Na półkach: , , , ,

Wydawnictwo Łajka, to niewielka oficyna z Gdyni, która w swoim koszyku posiada łącznie pięć pozycji (szósta w zapowiedziach). Wszystkie wydane przez Łajkę książki są godne uwagi. Dziś chciałbym przedstawić jedną z nich: picturebooka Pan Pikulik i nieporozumienie w zoo autorstwa pochodzącego z Dublina Kevina Waldrona.

Głównym bohaterem jest pan Pikulik, który pełni funkcję...

• Picturebook
  • Dla szkrabów