Dzieje rzymskie. Tom 2

Okładka książki Dzieje rzymskie. Tom 2
Ammianus Marcellinus Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteka Antyczna biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2003-02-11
Ignacy Lewandowski
Starożytność Rzym Cesarstwo Rzymskie

więcej Więcej

Jedna z najważniejszych pozycji opisujących dzieje Rzymu w dobie IV w. Dużo objaśnień, które pozwalają czytelnikowi lepiej zrozumieć treść. Koniecznie trzeba przeczytać.

Jeden z najbardziej kompetentnych i najpełniejszych obrazów późnego Cesarstwa Rzymskiego. Dla osób zainteresowanych epoką pozycja obowiązkowa niestety niski nakład sprawia że jest to biały kruk.

• Historia
  • Biblioteka Antyczna