Poligrafia. Praktyczny Przewodnik

ABE Dom Wydawniczy
druk drukarstwo poligrafia przemysł poligraficzny
poradniki
druk drukarstwo poligrafia przemysł poligraficzny

Przyznaję, że szeroko pojęta poligrafia nie jest moją domeną, zatem przewodnik Banna mogę oceniać tylko z punktu widzenia laika-hobbysty. Nie spodziewałam się lektury miłej i łatwej, stąd też nie krytykuję miejscami trudnego do przebrnięcia nagromadzenia fachowego żargonu - na plus autora należy jednak policzyć, że wszystkie pojęcia są na bieżąco wyjaśniane i przypominane...

• Grafika
  • Must have