Oglądaj transmisję ze słuchowiska "Ojciec chrzestny"

LubimyCzytać
04.04.2014

W sobotę, 5 kwietnia o godz. 18.00, w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się premiera słuchowiska w reżyserii Krzysztofa Czeczota – "Ojciec Chrzestny". Tych, którzy nie mogą być w Warszawie, zapraszamy do obejrzenia transmisji w naszym serwisie.

Z okazji premiery słuchowiska Ojciec Chrzestny w Studiu im. A. Osieckiej odbędzie się wyjątkowe spotkanie. Fragmenty słuchowiska przy akompaniamencie muzyki na żywo przeczytają: Janusz Gajos (Don Corleone), Krzysztof Banaszyk (Narrator), Miłogost Reczek (Tessio), Łukasz Simlat (Michael Corleone), Waldemar Barwiński, Henryk Niebudek i reżyser Krzysztof Czeczot. Podczas spotkania wystąpi Adam Walicki z Janem Roszkowskim (trąbka) i Dominikiem Trębskim (wiolonczela). Całość poprowadzi Anna Gacek.

Będzie to trzecie realizowane na żywo w Programie 3 Polskiego Radia słuchowisko – wcześniej można było usłyszeć: Blade Runner Philipa K. Dicka i Karaluchy Jo Nesbø. 

Posłuchaj fragmentu i kup audiobooka!
 

Reklama

komentarze [14]

Sortuj:
180
15
05.04.2014 19:20

W narratorze się zakochałam :)


411
11
05.04.2014 18:55

Fantastyczne! Poproszę więcej takich eventów!


3281
313
05.04.2014 18:54

A mnie się podoba;-) Świetnie dobrana obsada, a Gajos to dla mnie idealny Don. Intonacja jego głosu dobrze oddaje charakter postaci.


Reklama
538
3
05.04.2014 18:31

Moim zdaniem narrator super, a Gajos jakiś taki sobie nijaki...


1110
61
05.04.2014 18:22

Gajos daje radę!


776
163
05.04.2014 16:47

Gajos to mistrzostwo samo w sobie.Cała masa ról teatralnych i filmowych.Młodzi być może nie znają tych ról- to nie dawny Janek Kos,to genialny aktor.Właśnie czytam Jego biografię.


1204
51
07.04.2014 10:50

Co wy wszyscy się tak uczepiliście tego Kosa? Nie był dobrze zagrany? Mnie tam się podobało.


604
44
04.04.2014 23:13

Tomek: Niedawno przeczytałem Ojca chrzestnego. Jakoś nie wyobrażam sobie Pana Gajosa w tej roli. Cenię i lubię tego, aktora, ale jego głos mi jakoś nie pasuje. Czy będzie można posłuchać w innym terminie?

- Pan Gajos to aktor (pomimo incydentu w młodości) uniwersalny, tu też "może dać radę". :)


2176
469
04.04.2014 18:19

Niedawno przeczytałem Ojca chrzestnego. Jakoś nie wyobrażam sobie Pana Gajosa w tej roli. Cenię i lubię tego, aktora, ale jego głos mi jakoś nie pasuje. Czy będzie można posłuchać w innym terminie?


177
60
04.04.2014 17:28

akurat czytam ;)


716
17
04.04.2014 17:27

Będzie można obejrzeć/posłuchać transmisji po premierze na stronie LC, albo Trójki?


W sobotę niestety nie będę miał możliwości śledzić słuchowiska :(


zgłoś błąd