Pewnego razu w Paryżu

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 1) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
Once in Paris
2021-02-05
Jerzy Żebrowski
Sezon na miłość

Super książka.

Za wiele tej tu fantastyki w życiu.

Przyjemny i lekki romans.

Dobry, lekki romans. W sam raz na wakacje.

Fajna opowieść do łyknięcia na 1-2 dni.

Myślałam, że to będzie kolejna książka w stylu D. Steel i N. Roberts, czyli, że mnie nie wciągnie, że będę nad nią ślęczeć i tak dalej, ale jednak okazało się, że jest bardzo ciekawa i wciągająca od samego początku. Bardzo dobrze mi się ją czytało ;)

Jak już naprawdę nie macie co czytać, lub macie totalnego doła to polecam. Naiwna historia, wielka miłość i oczywiście szczęsliwe zakończenie. Jeśli już książki Palmer to romanse historyczne - dużo lepsze.

Bajka dla dorosłych kobiet - naciągana i przewidywalna. Nie polecam.

Tak dennego romansu dawno nie czytałam. Autorka siliła się na oryginalność w urozmaicaniu tła do miłosnych uniesień, a zamiast oryginalności, wyszła groteska. To nie romans, to tania komedia.

Pewnego razu w Paryżu nastoletnia Brianne Martin siedzi przed muzeum Luwr i rozmyśla o własnym życiu.
Po śmierci ojca dziewczyny, jej matka wyszła ponownie za mąż. Niestety, ojczym nie darzy Brianne sympatią i wysłał ją do szkoły w Paryżu.
W pewnym momencie dziewczyna spostrzega w tłumie Pierce'a Huttona, mężczyznę, który jest wrogiem jej ojczyma. Dziewczyna wie, że...

• Romans
  • Diana Palmer