Gdy Księżyc znajduje się w Pełni

Arcadia Mystica
wicca ezoteryka okultyzm religia
religia
wicca ezoteryka okultyzm religia

Agni Keeling udowodniła mi, że mogę się wzruszyć nad książką, która wcale nie ma ckliwej fabuły. Choć się tego nie spodziewałam, słowa Agni obudziły we mnie na nowo stare tęsknoty i pomogły mi znaleźć adekwatne określenia dla moich własnych pragnień, które od bardzo dawna nie dały się zamknąć w żadną definicję.
Jeśli czujesz, jeśli czujesz głębiej - to książka dla Ciebie....

• Witchcraft
  • Do kupienia