Lata osa koło nosa

praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Rymowanki maluszka wierszyki, piosenki
Wilga
wierszyki, piosenki
Rymowanki maluszka

"Lata osa koło nosa" to ciekawa pozycja Wydawnictwa Wilga z serii Rymowanki dla maluszka. Zawiera pięć rymowanek, moje dziecko uwielbiało każdą z nich:

-Lata osa koło nosa
-Idzie rak
-Wpadła gruszka do fartuszka
-Jedzie pociąg
-Krasnoludki
Jest to może mała i niepozorna, ale nieoceniona pozycja w biblioteczce małego dziecka. Rymy wpadają w ucho, niektóre rymowanki można...

• Czytam Jasiowi
  • 2020
  • 52 Książki 2021
  • Dla najmłodszych

Dodaj cytat z książki Lata osa koło nosa