Zatrute źródło

2010-01-01
2010-01-01
masoneria loże Iluminaci Rząd Światowy

więcej Więcej

Jest to kompendium wiedzy na temat masonerii. Akurat takie minimum, które czytelnikowi wystarcza, by mieć właściwe pojęcie o tej tajnej i niezwykle rozwiniętej organizacji działającej na całym świecie. Przedstawia jej historię, członków (różne postacie na przestrzeni wieków), loże, współdziałanie żydów, wpływ na decyzje polityczne, wyznaczanie kierunków globalnych,...

• Lit. polska

Dodaj cytat z książki Zatrute źródło