Zatrute źródło

2010-01-01
2010-01-01
masoneria loże Iluminaci Rząd Światowy

Okładka książki Czas zwodzenia! Tadeusz Kiersztyn, Anna Kuraś
Czas zwodzenia! Tadeusz Kiersztyn, ...

Jest to kompendium wiedzy na temat masonerii. Akurat takie minimum, które czytelnikowi wystarcza, by mieć właściwe pojęcie o tej tajnej i niezwykle rozwiniętej organizacji działającej na całym świecie. Przedstawia jej historię, członków (różne postacie na przestrzeni wieków),loże, współdziałanie żydów, wpływ na decyzje polityczne, wyznaczanie kierunków globalnych, decydowanie o losach świata. Jest geneza, struktury, ryt szkocki, Iluminaci, Różokrzyżowcy, Templariusze. Wyjaśnia elementy składowe: okultyzm, gnozę, talmud, kabałę, kult szatana, gwałty, orgie seksualne, haskalę, chasydyzm, frankizm, syjonizm. Pokazuje dzieła masonerii: Rewolucja Francuska, rewolucja w carskiej Rosji, rewolucja meksykańska, rewolucja hiszpańska, świta Adolfa Hitlera. Niektóre cele: zniszczenie monarchii i Kościoła, rozbicie rodziny i obniżenie jej wartości, stworzenie Rządu Światowego i kontrola społeczeństw.

Autor był księdzem kościoła rzymsko-katolickiego, który dogłębnie wgryzł się w ten temat, dużo czasu przeznaczył na poznanie masonerii i niestety śmierć go zabrała ze świata żywych.

• Etnologia, antropologia kultury, socjologia, polityka
  • Bóg, Religia, Kościół
  • Lit. polska

Dodaj cytat z książki Zatrute źródło