Zakochani do szaleństwa

Eloisa James Wydawnictwo: Amber Cykl: Zakochani do szaleństwa (tom 1) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Wilde in Love
Aleksandra Januszewska, Ewa Morycińska-Dzius
Amber
literatura amerykańska romans romans historyczny
Wilde in Love
Zakochani do szaleństwa (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Januszewska, Ewa Morycińska-Dzius
Romans Historyczny [Amber]
literatura amerykańska romans romans historyczny

Bardzo przyjemny romans historyczny jaki przeczytałem. Jest to bardzo lekka i zabawna powieść , którą czytałem z radością i uśmiechem na twarzy.
Polecam

Czytając tę powieść miałam wrażenie, że natrafiłam na jakiś relikt z epoki pensjonarek, które z wypiekami na policzkach upajały się w sekrecie przed mamą opowieściami o szalonych romansach rozgrywających się w świecie angielskiej arystokracji. Obietnice na okładce: "...skrzy się humorem i seksownym wdziękiem" nie znalazły potwierdzenia w treści, bo książka ta wprawiła mnie...

Miałam z tą autorką nie po drodze i zostałam zaskoczona. Lekka i ciekawa lektura, mam ochotę na więcej :D

Eloisa James, nota bene wykładowca, pisze romanse historyczne w ciekawym stylu. To połączenie inteligencji i cynicznego humoru. Podziwiam ten styl pisania, bo to rzadka umiejętność. Zakochani do szaleństwa jednak nie stoi na najwyższym poziomie.

• Romans historyczny
  • 2018
  • 2019
  • Romans
  • 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Zakochani do szaleństwa